Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Erre mit válaszoljak, ha újra...

Erre mit válaszoljak, ha újra szóba kerül?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátom, nekem arab telivérem van, neki valami nem tisztavérű lova, de egyértelmű, hogy az én lovam gyorsabb. Valamelyik nap lovaglás után oda jött hozzám, hogy szeretné terepen kipróbálni a gyorsabb vágtát, és megkért, hogy menjek vele, mert tudja, hogy bár én megyek elől, és pörög az arab, de meg tudom fogni bárhol, bármikor. Időt kértem, hogy átgondolhassam a választ, hogy belemegyek-e.
2013. aug. 17. 10:04
 1/5 A kérdező kommentje:
már többször megfogtam a lovát terepen, általában amikor kint vagyok, akkor az oktató megkér, hogy tartsak velük, hogy ne legyen gond, volt már többször, hogy megijedt a ló, a lovas nem tudta megállítani, én meg utána mentem és visszafogtam neki
2013. aug. 17. 10:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha azért kellesz, hogy az ő hiányosságait pótold, akkor vagy jó barát, ha nemet mondasz. Azt gondolom nem szeretnéd, ha történne vele valami baleset...

Egyébként szerintem ezt az edzővel kéne megbeszélni. Menjen ki ő vele, ha pedig úgy érzi, hogy nem alkalmas még rá, akkor legalább az edző fogja megmondani ezt neki.

2013. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, vagyis inkább a problémádat.

Ha megtudod fogni a sajátodat, meg mellé egy másik ijedős lovat is... akkor?

2013. aug. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni.... Mondj nemet,abból nem lehet baj.
2013. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha nem tudja normál tempóban kezelni a lovát, és másnak kell megállítania az alatta robogó állatot, akkor nem egy életbiztosítás egy durvább tempóra biztatni az állatot - előbb otthon tegyen szert ülésbiztonságra, és lovagolja a lovát is olyan szintre, hogy az a segítségekre átengedően reagáljon... Legalább a felvevő segítségekre.
2013. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!