Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a nyeregem...

Mit gondoltok erről a nyeregemelőről? Jó arra, amire a zselé?

Figyelt kérdés

[link]


Sokkal olcsóbb, (Ez 3000 Ft, a zselé 12000), de mivel zárt cellás, mint a polifoam, nem nyomódik úgy össze, szerintem ugyanúgy eloszlatja a súlyt, de nem vagyok benne biztos, kicsit tartok tőle, hogy használ-e, ha ennyire olcsó. Idős, magas marú lovamnak kellene, márkás, jó nyerge van, csak arra kell a zselé (vagy szivacs) hogy kicsit eloszlassa a súlyt, még kényelmesebb legyen neki.


2013. aug. 18. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez sz@r, egyrészt a zárt cella szellőzése 0, munka alatt szinte kínzás az állatnak, másrészt ilyen vastagságban semmit nem ér. Ha nagyon jót akarsz a lónak, akkor inkább gyűjtögess és vegyél neki gyapjú/nemez alátétet, (pár ember rendelésre csinál ilyet) ugyan 15-20k körül van, és annál jobb anyag nem létezik.
2013. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
élőben megnézed egy darab szivacs kb. nagyon gagyi többet árt mint használ. egy jó zselé viszont megéri az árát és jobb is mint az emelő.
2013. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FannaL ***** válasza:
Olyan, mintha egy polifoam lenne. Semmire sem jó, nagyon ratyi, még a fogása is rossz vol. Ha egy pici súly is rámegy összelapul, olyan, mintha ne is lenne a nyereg alatt semmi. Viszont a zselé, na az jól nézett ki, és az még nem is drága ezért a pénzért.
2013. aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez sajnos nem véletlenül ennyire olcsó. Szinte semmi erő nem szükséges az összenyomásához, ütéscsillapító hatása egy kevés van, de a súlyt egyáltalán nem oszlatja el.

zselét meg lehet olcsóbban is venni. [link]

(mivel egyiket sem én hirdetem, remélem nem minősül hirdetésnek a kommentem.)

2013. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!