Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem igazán értem a vemhesség...

Nem igazán értem a vemhesség jeleit. Most akkor vemhes?

Figyelt kérdés
Fedeztetés után 21 napra nem sárlott vissza, azt mondta az állatorvos is, hogy ezt kell figyelni.. Akkor most vemhes lehet?

2013. aug. 26. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen.
2013. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Esetleg álvemhesség benne lehet a pakliban? 26 napja volt a fedeztetés, mikor lehet csináltatni ultrahangot leghamarabb?
2013. aug. 26. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy álvemhes, de idővel figyelheted azt is hogy az ugyannyi takarmányadás mellett nő-e a hasa. Az ultrahangot nem tudom mikor kell csinálni :/.
2013. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, a 8. hónaptól látványos, hogy a ló hasas, szóval az még nem kis idő, ha azt akarja kivárni, hogy nő-e a ló hasa... De egyébként ilyen idősen már lehet vizsgáltatni, hogy hasas-e, az ultrahangot most hirtelenjében passzolom, érdemes-e már.
2013. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A has növekedèse még soká lesz látható. Vérvizsgálatot nem szeretnék mert az nem ad pontos infot. Ezért az ultrahangot választom. Köszönöm az eddigi válaszokat. Megkeresek egy állatorvost aki ki tud jönni uh-t csinálni. :)
2013. aug. 27. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!