Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Posta? Több lenn!

Posta? Több lenn!

Figyelt kérdés
postán adok fel egy kötőféket és azt szeretnék kérdezni, hogy mennyi a pk? S.O.S be kell!! Én vagyok a feladó csak segíteni szeretnék annak akinek küldöm.

2013. aug. 26. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
500 forinttól 2000 forintig is terjedhet az ára, nézd meg a Posta honlapján ! ;)
2013. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a méretétől is függ, és a súlyától, ha nem fér be egy normál borítékba (nem fog), akkor csak ajánlottan mehet már el (az rémlik, hogy így változtatták a rendszert), de hogy ajánlottan mennyi, az már csak a súlyán múlik.

Kis segítség: [link]

2013. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fullos méret de be fér sztem egy borítékba csak ugye van súlya.
2013. aug. 29. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Befér egy nagy borítékba, de meghaladja a szabvány 50 g-ot. Így ajánlott levélként vagy csomagként megy el csak.

Tőlem utánvétes 170 g-os csomagért akartak 1800 Ft-ot kérni. A rendelet előtt egy 18 kg-os !!! biciklit küldtem el utánvéttel 1700-ért...Elmehetnek a p****ba...

2013. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem bicikliről van szó!!! amúgy 150Ft volt a bubis csomag +675Ft. Picit túlléptük a határt de nem annyira.
2013. aug. 31. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!