Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek érdemes lenne...

Dorina90 kérdése:

Szerintetek érdemes lenne megvenni?

Figyelt kérdés

[link]



Szerintem aranyos, nincs vele semmi bajom. Ti, tapasztalt emberek mit mondanátok?


Előre is köszi!


2013. aug. 28. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hobira esetleg.Még fiatal,a szabadon ugrós képen jól ugrik,lovas alatt már kevésbé. Elég gyenge a nyaka és a fara is,az összes képen nyakába van csapva a szár,nincs egy olyan kép,amin dolgozna,össze lenne szedve,látszik,hogy inkább iskolalónak van használva,nem hiszem,hogy sok idomítottság lenne benne. Sportra nem kéne,lovagoltatni jó.
2013. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy semelyik képen sincs száron, de nekem kifejezetten tetszik a póni, mondjuk pár kiló izom elférne rajta. A leírás alapján pedig egy álompaci. És mivel herélt, valószínűleg a tudását fizeted ki :))
2013. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Végre egy ló, amelyet akár én is megvennék, ha épp lovat akarnék venni (de nem akarok). Igen, VÉGRE egy valóban jó kis ló!

Manapság nincs ára a lónak, azért ilyen olcsó, meg írták is, hogy sürgős az eladása. Ennyiért a hülyének is megéri. Származási lapja nincs, és herélt - ezek az értékcsökkentő tényezők. De egyébként egy remek kis lónak tűnik, amelyhez legalább nem kamuztak be a szövegbe mindenfélét.

2013. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont ma néztem, nekem iskolalónak kéne. Szívesen megvettem volna, de mivel nincs származási lapja, nem használható lovas szolgáltatásra, főleg ezért tettem le róla. Aztán ott van még, hogy 5 évesen nem feltétlen jó, ha kezdők, gyerekek alatt ugrik, de ezt meg kell kérdezni, ki ki kell próbálni, ahogy azt is, hogy rendes szárral megy-e, ismeri-e a támaszkodást, vagy western jellegűen közlekedik csak laza szárral. A másik problémám az volt, hogy drága ahhoz képest, ami a hirdetés alapján benne van, de ha sokat tud, akkor megérheti.
2013. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5 éves ismeretlen származású herélt (tenyészértéke 0), ami bő 2 éve jól be volt lovagolva, most viszont kezdők által elbutított (minden képen hosszú száron megy, elejére esve, nincs izom rajta, azt a képet, ahol futószáron ugrik lovassal, inkább "nem is láttam"; ez a ló így, ahogy van, nem alkalmas hobbi szintű ugrómunkára se, öt éves fiatal díjló programokat se hiszem, hogy értékelhetően tudná - pedig az egy leendő ugrólótól is elvárható, hiszen arra épül az ugrómunka. Ezeket összeadva, ez a ló nem féláron ér ennyit, mondjuk úgy. Ha tényleg a tudását fizetnéd meg, akkor érne ennyit, így 170 környékét alulról súrolja.

Persze meg kell nézni mindenképp közelebbről, de nekem biztosan nem érne ennyit.

2013. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként nem vagyok kezdő, már 6-7 éve lovagolok, versenyszerűen.
2013. aug. 29. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!