Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha pucolom a lovam miért...

Ha pucolom a lovam miért lógatja a "himbijét"?

Figyelt kérdés

Mikor a kefével pucolom folyton lógatja csődör csikóm :'D

Meg úgy általában miért engedik ki?...


2013. aug. 31. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Felizgatod :D
2013. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pisálnia kell vagy dolgoznak benne már a hormonok,kanca van a közelben stb.... A pucolással nemigen függ össze.
2013. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 16 éves heréltem szokta ezt csinálni munka után vagy pucoláskor, szóval nem csak a hormonokkal lehet összefüggésben. Sok ló lazításkor, nyugis állapotban elengedi magát:)
2013. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan érzékeny szerkezet, mint embernél, elég könnyen fizgatható egyszerű simogatással is egy hormonokban úszó csikó.
2013. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is csak nem voltam benne biztos. Lazít :)
2013. aug. 31. 20:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg hát nem csak pucoláksor, hanem egyszerű simogatásnál is.
2013. aug. 31. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha épp kezd ivaréretté válni, vagy épp csak, hogy az lett,akkor a legapróbb érintéstől is beindulhat, mert tombolnak a hormonok, vagy épp kancát érez a közelben, stb-stb.

Ugyanakkor lehetséges az is, hogy megszokás, eddig mindig látott egy kancát, vagy mindig hozzáértél egy adott ponton, és kialakult szokás. Lehetséges még, hogy ellazul, és ezért csinálja, sok ló szinte bealszik, mikor ápolják.

2013. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!