Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most hogy ha 152 cm vagyok...

AlwayHorseLove kérdése:

Most hogy ha 152 cm vagyok lehetséges hogy egy nagyobb 140 cm marmagasságú pónit jó lenne vásárolni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves vagy - azaz milyen gyorsan fogsz nőni, vagy egyáltalán fogsz-e még nőni. Mert ha kinövöd, akkor nem fogsz vele tudni edzeni.

Bár szerintem egész jó méret a 140 cm, szóval nem fogod hamar kinőni.

Egyébként kerekítetted? Vagy pont 140?

Ha mondjuk ő meg 142 cm akkor csak tíz centi van köztetek. Szóval most pont méret.

2013. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

120 felett már kisló, 148 cm-ig, csak, a korrektség végett. :)

Amúgy relatív, mert nagyon múlik az egész azon, hány éves vagy, várhatóan mennyit fogsz még nőni, én egy picivel nagyobb lovat ajánlanék, ami előreláthatólag később is hű társad lehet, mert ha az elkövetkező 1-2 évben hirtelen nagyon megnyúlsz, akkor egy ekkora lovat pikk-pakk kinősz.

2013. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem nősz, lehetséges a dolog. De a testsúlyod is számít, és az, hogy milyen alkatú kislovat szeretnél.
2013. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Valletta ***** válasza:
Én inkább egy kicsit magasabbat választanék, mert egy erős felépítésű 150-es felnőtt korodban is kiszolgál majd.
2013. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőkkel, ha nagyon megszeretnéd az alacsonyabb pónit, nagyon nem lenne tőle szíved megválni, ha kinövöd, pedig már dolgozni sem tudsz vele olyan komolyan. :)
2013. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!