Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék zsoké lenni! Milyen...

Szeretnék zsoké lenni! Milyen iskolába kell mennem?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, 45 kg és 146 cm! Lehet belőlem zsoké és ha igen milyen suliba kell mennem??? Tudom, hogy van Dunakeszin egy új ilyen iskola, de én elég messze lakom tőle!!! Más lovasiskolákban nem lehet belőlem zsoké???

Előre is köszönöm a válaszokat!!!



2013. szept. 3. 16:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal, aki nem támogat. Én azt mondom, mindenkinek a saját életét kell élje, én se mentem orvosnak, pedig apámék már 4 éves korom óta azt szajkózták, hogy így meg úgy kell orvosit végeznem, és azóta se fogadják el igazából, hogy soha nem leszek az. Márpedig nem leszek, ha ő így éli meg, hogy "elszúrta az életét", és az lett volna szerinte a megoldás, sajnálom, de nekem nincsenek ilyen ambícióim. A Te helyzeted is hasonló kicsit - azt csináld, amit élvezel és szeretsz, mert mindig az a legfontosabb, az ember mentális egészségét pedig csak az szolgálja, ha élvezi a munkáját, és ez nagyon fontos, mert ha utálja, mint a fenét, akkor tudod, ki fog lelkesen évtizedekig dolgozni benne?

Mert ez veszélyes... Hagyjuk már. Ismerősömet elütötték a járdán, soha többé nem élhet teljes életet, fél lába leszakadt, stb., holott joghallgató, tehát nem egy igazán veszélyes pályát választott épp. Na ennyit erről.

2013. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!