Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kik MO. Legjobb sprinter lovai?

Kik MO. Legjobb sprinter lovai?

Figyelt kérdés
Overdose-on kívül? Ismerek párat, pl Városbírót, Alfkonát. A napokban hallottam Pandáról, h elég biztató 2 első helye van. Opium Bulletről is hallottam, bár nekem ő elég fura. Néztem az első versenyét, de nem tűnik valami jónak...persze majd később kiderül, h milyen. Vannak még hozzájuk hasonló sprinterek MO-n? :) leírnátok nekem h kik ők :)

#panda #Overdose #Opium Bullet #Alfkona
2013. szept. 11. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A csikóknál igazából nem lehet tudni pontosan,hogy sprinterek lesznek-e.Az első időszakban minden csikóverseny rövid távú,majd a táv emelkedésénél derül ki a ló valódi állóképessége.

Kb.Városbíró és Alfkona az élmezőny.Ott van még Dancing Hussy és Jezsuita,akik rövidre jól szoktak futni.

2013. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Opium Bullett még teljesen zölden futott már versenyt nyert rutinos társak ellen.Ebből még nem lehet következtetést levonni,még nem igazán tudta,mit is akarnak tőle.Mindenesetre szép galoppja van,valószínűleg nem lesz rossz ló.Ha a munkaformáit versenyben is adja,nem lesz gond.
2013. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=PsHKugmreXk&feature=youtube_..

Ez a Panda nagyon megfogott. Oberdose-t látom benne. :)

Köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 11. 22:15
 4/5 A kérdező kommentje:
*Overdose-t
2013. szept. 11. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sprinteren alapvetően a rövid távokat értjük, ahol rohanni kell, és mindent bele egyből szinte, míg hosszútávú lovaknál már sokkal inkább van lehetőség taktikázásra, és sokkalta inkább igényli a kondit, a jó felkészítést, őket szokták igazán megbecsülni, és a legtöbb lónál, csikónál az a cél, hogy idővel erre a szintre fejlesszék, és ott produkáljanak, ott legyenek igazán tehetségesek, megbízhatók - éppen ezért Overdose nem sorolható ide, ő nagyon félre lett magyarázva, mindig is rövidtávokon volt nyerő. Opium Bullett biztató, de egy futam alapján hiba lenne ítélkezni.

Sajna most bő egy éve kiestem az események aktív követéséből, ezért pontos neveket nem tudok mondani, kikre éri meg odafigyelni.

2013. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!