Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a legjobb lovaglónadrág?

Melyik a legjobb lovaglónadrág?

Figyelt kérdés
Eddig fouganzat használtam, de sz első lovaglás után kibolyhosodott, melyik a legtartósabb nadrág? Naponta lovagolok
2013. aug. 28. 08:55
 1/9 anonim válasza:
Szerintem a Decathlonba nezz korul, ott nagyon jo minosegu lovas cuccok vannak :)
2013. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig csak decathlonos gatyám volt :/
2013. aug. 28. 09:47
 3/9 anonim ***** válasza:
A decathlonos nem jó, nem bírja sokáig. Én mindenképp a telibőrös nadrágokat ajánlom. Én Pikuer, Horka, Horze, Kingsland, Tattini stb. márkájú nadrágokat veszek. Nekem ezek váltak be. Az egyik Horka nadrágom 3 éves, mindennap 2 lovat lovagolok és még mindig semmi baja. Ha nem akarsz több tízezret költeni nadrágra akkor esetleg még a Domingo (nagy lovasban lehet kapni).
2013. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Bocsanat akkor, csak a sajat tapasztalataimat irtam le, harom evig lovagoltam, vegig Decathlonos gatyaim voltak, egy kibirta fel evig. Es en is naponta jartam.
2013. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem az eddigi legjobb nadrágom a lovasplaza.hu-ról volt, egy fekete telibőrös naci, "TOP áron", 8000 Ft volt. Azért szeretem, mert van cipzáros zsebe, ami nálam terepre nagyon fontos, mert zsebben szoktam vinni a mobilomat, és ha nincs zipzár, akkor egy megeresztősebb vágtánál, ahol még ki is könnyítek, simán kiesik. Sajna úgy láttam, hogy már nem lehet kapni. :( De azért időnként talán érdemes odanézegetni, hátha... Amúgy tényleg jól bírja, szerintem több mint egy éve nyúzom kb. másnaponta (ezt használom a legtöbbet), és még mindig nem bolyhos.

A dechatlonos tényleg rossz, 1-2 hónap után bolyhos, meg nekem a térdfoltja is elkezdett lejönni.

Még van egy valamilyen angol márkájú nacim turkálóból, 2000 Ft volt, ennyiért szerintem majdnem mindegy, mennyit bírja, mert vicc-ára van. :) De pár hónapja már azt is használom, és bolyhosnak még nem bolyhos.

Szóval szerintem turkálókban is érdemes körbenézni, mert ha mondjuk fél év alatt használódik el, de 5-6 olyat tudsz venni egy márkás nadrág árából, akkor már megérte. :) Főleg, hogy szerencsével még ilyen pikeur nacikat is ki lehet fogni turiban.

Egyébként én már nem költök bőrös nadrágra, mert fényévekkel drágább, mint egy saját anyagából foltos, és ha jó anyagból van a nadrág, akkor az is bírja sokáig. :)

Meg az jutott még eszembe, hogy esetleg még a farmer nadrágok azok, amik tartósak lehetnek, ha tényleg valamilyen erősebb farmer anyagból vannak. Mondjuk azoknál az ár határa a csillagos ég...

2013. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
[link] vèlemény?
2013. aug. 28. 12:12
 7/9 anonim ***** válasza:

nagyon jól néz ki ez a naci!

nekem telibőrös horzés volt, és igen drága 17volt akciósan.. de nagoyn jól bírta, ezen kívül domingos nacim volt az csak egy sima naci volt de imádtam.. 3évet hordtam azt kinőttem sajnos, a decathlanosok jók, de pl a fekete egy nyár alatt barnára fakul :D

2013. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fouganza minden lovagló cuccom. A lovaglónadrág még épp hogy csak bolyhosodik, pedig már 2 hónapja hordom. A képen a naci jól néz ki, am inőség is jó lehet.
2013. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A fouganza márkáról megoszlik a véleményem. Két db ilyen nadrágom volt, az egyik sokáig bírta, a másik hamar kibolyhosodott. Horze-ban vásárolt kilyukadt. A Kingsland nadrágokkal van valakinek tapasztalata? Mert nagyon érdekelne..
2018. jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!