Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény a képen látható...

Vélemény a képen látható nyeregről?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg nem használt ilyen nyerget? Véleményt szeretnék kérni. Mennyire "jó" a ló hátának, és mint lovas mennyire kényelmes, strapabíró-e stb..? (Kifejezetten mint ugró nyereg.)

Válaszotokat előre is köszönöm!



2013. szept. 22. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem linkelted a nyerget :)
2013. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Huppsz... elnézést, köszi, hogy szóltál!

Itt a nyereg:

[link]

2013. szept. 22. 11:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Hasonló nálunk iskolanyeregnek volt használva, még régen, de már otthagytam azt a lovardát. Én nem szerettem ezeket a nyergeket, de én mondjuk mindenképp márkás, használt, jól kiült, és még jó állapotú nyerget nézek, ha venni akarok egyet, és ezt ajánlom jellemzően mindenki másnak is, ha újonnan nem tud megvenni magának egy rendes nyerget. Én ennyiért olyan nyerget vettem, amivel még 50-60 évet tudok tervezni minimum, jó a lovamra, és nekem is kényelmes.
2013. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ennyiért én is inkább egy használt, márkásat vennék, a stübbenem pl 40 volt, és nagyon kényelmes, és biztos hogy nyereg lesz még 20 év múlva is.

Ez se tűnik olyan rossznak, de egy márkásabbal jobban jársz.

2013. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy olcsó kategóriás nyeregnek nevezett szerencsétlenség. Nekem nem jön be. De ha csak ennyi pénzed van és nem akarsz használtad vegyél más milyet.

Ez például sokkal szimpatikusabb, mint amit belinketltél, bár ugyanaz az a kategória. Amúgy ez a nyereg ebben a kategóriában nagyon kényelmes, és szerintem megbírod vele ugrani még a 120 centit is.

[link]

Ez egy másik nyereg, de ez nincs feketében:(

[link]


Bár jó ha tudod 5-7 év után már fontolgatni kell a cserét. A ló hátának akkor jó, ha a nyereg markamrája pont jó, az első nyeregnél, amit linkeltem bírod változtatni a markamráját és nincs baj a nyereg vázával, pl törés, repedés a vázban, vázon.

2013. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

*használtat

És remélem nem bántottalak meg az első mondatommal.

Előző válaszoló.

2013. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem dehogy is! :) Köszönöm a válaszokat, akkor valóban keresek egy használt márkás nyerget. 70.000 ft alatt jó lenne kihozni, de ahogy látom a piactéren találok. :)
2013. szept. 23. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Na a használt nyergekkel biztos, hogy jól járódsz! Meg miután megvetted teheted félre a pénzt egy másikra! Pl. veszel egy köcsögöt, becsinálod a tettjét, beragasztózod, de hagysz egy nyílást a csörgős pénznek. Ha már nem fog bele több férni, szétveheted megszámolod és félreteszed, majd újból kezded a gyűjtést. Hidd el öt év alatt így szép pénz össze bír jönni! Húsz forintos, az utcán talált kétszáz forintos, stb. Összejön! Öt év múlva egy kicsit kipótolod és szerintem egy új minőségi nyereg kijön belőle. Ha nem öt év múlva, akkor hat vagy hét.

Nagy márkák közül nézegess. Pessoa, Prestige, Stübben, Kiefer, Kentaur, ...

2013. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én nyergem használtan 60 ezer volt, mikor vettem, legalább 20-50 évet tervezek vele, attól függően, hogy ha ez a lovam kiöregszik, a következőre jó lesz-e... Stübben, amúgy.
2013. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!