Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti vennétek a tizenegy éves...

Ti vennétek a tizenegy éves -addigra már több éves- lányotoknak egy lovat? (több lent)

Figyelt kérdés

Ha ő gyűjti rá a pénzt, és kifizeti amit tud (míg összegyűjti, az 3-4év), amire pedig nem marad, azt a szülők, és a bértartást is.

Nem szokott addig másra költeni, csak amire muszáj, például ajándékokra a családtagoknak, saját állatainak stb.

Azért lenne jó, mert akkor sokat lenne a levegőn, állatok és emberek közt, mozog is, tanul is. De elég drága a lótartás. Mert most kell neki megmondani, hogy nem, különben tovább gyűjt, ha nem egyértelmű neki a helyzet.

Amit tud (és még, ugye, azok alatt az évek alatt fog fejlődni, feltehetőleg sokat): Vágtázik, üget, lép, nyergelni, kantározni, lovat ápolni tud, ha van a lovardában munka, bármikor vállalkozik rá önként (lenyergelni, helyére vinni, stb.). Megy a póniklubba, ott pedig talán ugrik is párat. És tudja, milyen edzőt akar. Tehát ebben a témában nagyon magabiztos. Ígérnétek így egy tizenegy évesnek, vennétek így egy tizenöt évesnek lovat?



2013. szept. 28. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha ennyire akarja biztosan lelkiismeretes lenne :D Én most, 14 évesen kaptam lovat, mellette is jól megy a tanulás, több barátnőmnek is van lova, és a tanulmányi eredményük nem romlott :) Persze ez nem az én dolgom, csak tanács..

Nos igen a bértartás nem a legolcsóbb, arra is gondolni kell majd, hogy ne túl drága és jó hely legyen ^^ Sok sikert neki/nektek

2013. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Havi 50 000 ?! :O Ahol én tartom 28 legelőn, 35 boxban , asszem, max 1-2 ezer :O És a legjobb :)
2013. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
szerintem igen :) én hatodikosként kaptam meg szüleimtől a lovamat, és nem hogy megnehezítené nekem a dolgokat, hanem nagyon könnyít rajta :) egy kiadós lovaglás után a friss levegőn sokkal könnyebben megy a tanulás, egy rossz vagy éppen nagyon jó napot jobbá vagy még jobbá tehet és nagyon segít a stresszes időszakokat túlélni :) ha meg állatorvosnak készül akkor az egy plusz érv mellette :)
2015. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!