Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mondanátok róluk véleményt?

Mondanátok róluk véleményt?

Figyelt kérdés

Felülről az ötödik ló, Balmoral:

[link]


Felülről a hetedik ló, Morze:

[link]


A közeljövőben nem készülök lovat venni, de ők ketten megtetszettek és kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok. Esetleg ismeri őket valaki? A Kisalagi Lovasklubról már sok rosszat hallottam, de hátha vannak kivételek :)



#lovaglás #ló #Fót #Kisalagi Lovas Klub
2013. okt. 2. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

a Kisalagi Lovasklubról én is csak rosszakat tudnék mondani (már ami a lóárusítást illeti), de mivel nem akarsz lovat venni, így ez tök mindegy.


a 2. lóról Morzéról azt írják, hogy "jól belovagolt", nos hát ez egyik képből sem derül ki, pedig csak lovassal van fényképezve. ha egy normális képet nem tudnak csinálni lovassal, akkor legalább lovas nélkül lefotózhatták volna...


a videót egyik lóról sem nyitja meg.


az 1. Balmoral már tetszetősebb ami a lovaglását illeti, viszont azt nem értem, hogy miért sovány?


én biztos nem vennék ott lovat, és másnak sem ajánlom!

2013. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem Morze nagyon tetszik ha tehetném én őt venném meg!
2013. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
SEm a fakó,sem pedig a másik nem képzett ló a képek alapján. Ezekkel csak úgy ellötyögnek,de komoly munka szerintem nincs bennük. mind kettőt pálcás zablával lovagolják,kérdés miért nem volt jó egy sima csikó vagy egy D zabla.... DE így összegezve nekem egyik ló sem kellene.
2013. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
na jó a pejes videó nagyon durva és felháborító, a lovasa egy teljesen kezdő, úgy jár a keze fel-le ügetésben, hogy rossz nézni és totál bénán kikönnyítve vágtázik gyök egyel, na mindegy, de nem is ez a baj, ez még jól is mutatná, hogy kezdő is gond nélkül ellovagolja a lovat, de ez a fickó hogy veszi a bátorságot, hogy feltegyen egy sarkantyút????
2013. okt. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, ez engem is megdöbbentett.
2013. okt. 3. 11:06
 7/15 anonim ***** válasza:

Hááát gyereke, pedig a srác a Csömöri Sportlovarda legtutibb edzője, a minta, az etalon, a tökély, a tudás atyja.

NAGYON nem kezdő. Versenylovas, és edző és tuti...;) Szóval tessék ezt jól megjegyezni:D


Amúgy én sem sok jót hallottam a Kisalagi lovakról, nagyon meg kell nézetni, ha onnan veszel lovat...

2013. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem te kevered, ha a Mandikra gondolsz, ő valóban lovagol a Juhásznak, de nem így, a videókon nem ő van!
2013. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem is rá gondoltam, hanem arra aki a lovon van:D Akit te mondasz, nah, őt ne ismerem:)
2013. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
jesszumpepi! de hát ez a béndzsa mit versenyzik? jó, hülye kérdés, nyilván ugrik. innen csókoltatom az edzőjét! :D
2013. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!