Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mondanátok róluk véleményt?

Mondanátok róluk véleményt?

Figyelt kérdés

Felülről az ötödik ló, Balmoral:

[link]


Felülről a hetedik ló, Morze:

[link]


A közeljövőben nem készülök lovat venni, de ők ketten megtetszettek és kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok. Esetleg ismeri őket valaki? A Kisalagi Lovasklubról már sok rosszat hallottam, de hátha vannak kivételek :)



#lovaglás #ló #Fót #Kisalagi Lovas Klub
2013. okt. 2. 18:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Balmoral elkelt már, úgy tudom, csak nem igazán szokták leszedni a hirdetéseket az oldalról, például egyik ismerősöm lova is fent van még az első oldalon, pedig már több, mint egy éve nála van...
2013. okt. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, most nézem csak, hogy egyik hirdetés sem aktuális már. Egyébként az, hogy a képen milyen lovassal van a ló, nem számít semmit, sokszor a potenciális vevőket fotózzák le a ló kipróbálása közben, és ha nem veszi meg, kirakják a képet a hirdetésbe.
2013. okt. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 6. 11:08
 14/15 anonim válasza:
Azt a "kezdő" lovast úgy hívják , hogy Hegedűs Kristóf és nem is annyira kezdő.. [link]
2015. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

na ez egy érdekes dolog, ezek szerint ahhoz, hogy 192 centit ugorj ügetni pl nem kell tudni.


tehát a nagy menő ugrólovas így üget:

https://www.youtube.com/watch?v=cd50G8TiCM8


azonnal tenném vissza futószárra! nevetséges!

2015. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!