Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Könnyű kobakot tudnátok ajánlani?

Könnyű kobakot tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Kobakot szeretnék venni. Formailag a Casco Mistral tetszik a legjobban, de brutál drágának találom (ha esés után le kell cserélni, megint vegyek egy kobakot újabb 25e forintért??).

Ezen kívül, mivel a nyakam kissé problémás, nehezíti még a helyzetet, hogy könnyű kobak kéne (max 400 gr körül). Tudtok esetleg valamit ajánlani?



2013. okt. 2. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Esés után ha le kell cserélni a kobakot, akkor vagy olyat estél, amit ritkán szoktak túlélni, vagy nagyon gagyi a kobakod! A Casco egyébként szuper, könnyű is és strapabíró - az enyémet már több, mint 10 éve hordom. Estem is benne már néhányat. :-)

Nézd meg ezt:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek a kobakok 9 ezertől 15 ezerig vannak. Szerintem teljesen rendben van mind.

2013. okt. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. :) A Casco-n még hosszan gondolkodni fogok. Ha neked ilyen sokáig tart, talán én is vehetek olyat...
2013. okt. 4. 21:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Na, végül is néztem tegnap élőben Casco kobakokat is és nem tetszett :( Tarkót semennyire sem takarja. Hát, így legalább eltűnt a bűntudatom, amit a drága kobak vásárlása miatt éreztem (volna) :D
2013. okt. 6. 09:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem takarta a tarkódat, akkor rossz méretet próbáltál. :-) De ha nem gond a drágábbat venni, akkor hajrá! Jó vásárlást!
2013. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!