Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes megpróbálni? Azt,...

Érdemes megpróbálni? Azt, hogy egy lány (Én) aki 2-3 hónapja lovagol, és a mamájának a testvére (az nem tudom milyen rokon, mi a neve) vesz majd lovakat, érdemes megpróbálni magas lovon lovagolnom?

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A lovaknál nem számít a magasság, sőt a nagyobb lovak általában jobb képzést kapnak, mint a pónik vagy kislovak. Ha az a rokon egy megbízható lovas szakember, aki a lovasoktatásban is jártas, akkor szerintem megér egy próbát. Ellenkező esetben viszont én a helyedben kihagynám ezt a lehetőséget és maradnék az eredeti edzőmnél.
2013. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A magasságnak lovak esetében nem sok jelentősége van. Ha kellőképpen képzett a ló, és a rokonod egyaránt, akkor nyugodtan. Ha nem, akkor hanyagold.
2013. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát akkor nem próbálom meg mert nem képzett, de hintóval akar menni a lovakkal, ezért szelíd lovakat vesz. de majd eldöntöm
2013. okt. 6. 10:25
 4/5 anonim válasza:
Igen.de hány cm magas vagy?és a ló?
2017. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kocsis ló nem hátas. Vélhetőleg nem tesz le, de jó eséllyel nincs belovagolva, így tanítani téged nem tud - márpedig ilyen lovasmúlttal te nem hozzáteszel, vagy szinten tartasz, hanem csak tanulsz tőle, esetleg rontasz a képzettségén. Egyedül, úgy, hogy senki se ért a lovagláshoz kellőképpen, semmi esetre se ülj fel, mert ha baleset nem is lesz a vége, de komoly rizikót rejthet. Ráadásul egy lovat elrontani két-három alkalom alatt is simán el lehet. Sőt.
2017. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!