Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tényleg megerősödik a lovak...

Tényleg megerősödik a lovak sörénye a vágástól?

Figyelt kérdés
Most nyáron hagytam neki hosszúra megnőni, de kicsit törik neki, meg olyan gyengécske. Érdemes lenne vágni belőle? Ha igen, mennyit?

2013. okt. 7. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Magát a hajhagymát ugyanúgy nem izgatja, mi történik a hajszál végén, mint az emberi hajnál, azonban egy ponton túl a szőrszál elvékonyodik, esetleg töredezni kezd, minimum addig érdemes visszavágni, ahol még látsz töredezést benne. Ettől nem fog erősödni, vagy gyorsabban nőni, de erősebbnek és dúsabbnak fog látszódni.
2013. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Addig vágtam le, néhány centivel kicsit többet is, de ha dúsabbnak fog tűnni az is tökéletes! :)

Egy év alatt visszanő csűdig?

2013. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó ég, bocsánat,(utolsó vagyok) azt hittem a saját kérdésemben válaszolok, mert én is hasonlót írtam ki! Éreztem hogy valami nem sitmmel..:'D Bocsánat!! x)
2013. okt. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi probléma :)
2013. okt. 8. 07:07
 5/6 Valletta ***** válasza:
100%
Ez tévhit az embereknél is. A vége el van vékonyodva, törik, ezért ha levágják, dúsabbnak, erősebbnek tűnik. Ha rosszul néz ki, vágd le.
2013. okt. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dúsabb lesz! :))

Nálunk, a galoppon tépik a lovakat. Nem kellemes, némelyik lóhoz kell a pipa is, de a végeredmény az csodás! Itt nem mindig előny az "oroszlánsörény".

2013. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!