Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudnék szponzorokat...

Hogyan tudnék szponzorokat találni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok profi lovas de szeretnék tovább fejlődni (megyei bajnokság 3.)szeretnék nagyobb versenyeken részt venni de sajnos nincs olyan anyagi helyzetünk, hogy ezt megtehessem. Esetleg itt valaki?Milyen kötelezettségeim lennének a szponzoraim felé valamint nekik felém? Lenne egyáltalán lehetőségem?



17/L


2013. okt. 10. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerezz egy jó lovat, indulj el egy versenyen, és ajánld fel pár cégnek, hogy pénzért beleborotválod a logójukat a ló szőrébe.
2013. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vicces estéje van valakinek ;)
2013. okt. 10. 22:09
 3/6 Valletta ***** válasza:
Inkább lovat kellene kapnod. Lehet egyébként nyugodtan érdeklődni nagyobb istállóknál, de aki akar, úgyis megtalál.
2013. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lovam az van hozzá.Nem a legjobb papírral de nem is az számít. Itt a nagy versenyek alatt nem a külföldiekre kell gondolni azért annyira még nem nézek messzire. Egy sima 3napos versenyre gondoltam ezalatt :)
2013. okt. 10. 22:42
 5/6 Valletta ***** válasza:
Szerintem ilyen kategóriában nem fognak szponzorálni, főleg úgy, hogy a saját lovadat lovagolod, ebben nekik semmi jó nincs. Azért írtam, hogy lovat kellene találnod, mert az elképzelhető, hogy az adott ló tulajdonosa finanszírozná a versenyeit.
2013. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem a sajátom a ló 2 lovat lovagolok most és egyik sem az enyém versenyen egyenlőre csak az egyiket de sajnos egyik tulaj sem szándékozik szpozorálni :/
2013. okt. 12. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!