Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehetséges szponzorokat...

Lehetséges szponzorokat találni erre? Többi lent

Figyelt kérdés
arra gondoltam mért ne élhetnék meg a hobbimból.szeretem az fps játékokat és megalkottam (egyelöre fejben és papiron csak sajna) egy teljesen ujfajta fps játékot ami sztem hatalmas siker lehetne teljesen eltér pozitiv irányban a cod és hasonlo játékoktol.páraknak tetszett is az ötlet ismerősök,barátok. és nem mellesleg nagy pénzt is hozhatna.de persze kellene vki aki ezt el tudja késziteni és vki aki lát ebben annyit hogy pénzt fektessen bele.teljesen reménytelen ez itt magyarországon?annak ellenére hogy a pc/konzol játékok olyanok mint a filmek nem lehet velük bukni mert elég nagy vevő közönség van rá.
2012. nov. 29. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem reménytelen. Csak sokat kell hozzá kilincselni és megkeresni a megfelelő embereket akik látnak benne fantáziát. Sőt ma egyáltalán miért gondolkodsz csak Mo-ban? ÉBRESZTŐŐŐ! XXI. század internet nem ügy akár kínai, amerikai vagy akármilyen befektetőt találni.

Semmi sem lehetetlen amit elhiszel, hogy lehetséges.

2012. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy teljes értékű játék legyen ahoz először is kell minimum egy 30 fős fejlesztő brigád és nem árt ha van kiadó is!

Az meg hogy mire van igény az elég vitatott téma a nagy fejlesztő cégek között!Nem mernek mindenbe belefogni mert félnek hogy bukás lesz!

2012. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Karesz6969 ***** válasza:

Utolsónak teljesen igaza van...én átmentem már ezen azóta is ötlet maradt az ötletem mert nem tudtam levédetni mert valahogy nem volt 7 számjegyű összeg éppen a zsebemben és az én esetemben még fejlesztőgárda sem tartotta a markát.


És ezek csak a kezdetek...

2012. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!