Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet találni szponzorokat...

Hol lehet találni szponzorokat, hogyha én állat menhelyt szeretnék létrehozni? Mert sajnos pénzem az nincsen hozzá, de nagyon sajnálom az állatokat.

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik megyében, hol hoznád létre?
2009. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom, ugyhogy, pesten vagy pest megyében
2009. febr. 14. 19:42
 3/6 anonim válasza:

Szia.

nagyon jó,hogy ilyen terveid vannak!

én is sajnálom az állatokat és szeretnék segíteni rajtuk.egyszer egy barátnömmel beszéltünk már menhely létrehozásáról.csak az a baj,hogy mi sem tudjuk,hogyan fogjunk hozzá.

az biztos,hogy alaptőke kérdése,anélkül nem megy.

sajna most én sem vagyok abban a helyzetben,hogy ilyen ügy megvalósításába fogjak- 8 hónapos kismama vagyok- de amennyiben társakat keresel hozzá,pár év múlva szívesen benne lennék.

2009. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ezen gondolkodom már régóta én is... Még nem jöttem rá a megoldásra. Talán először kellene szeezned - vagy nem tudom, van-e - egy területet, ahol létrehoznád. Ezek után elképzelhető, hogy találnál pályázatot is ilyesmire, utána pedig fel a pléhpofát és bizony kilincselni kell... Szívből kívánom, hogy sikerüljön, nagyon szép cél!
2009. febr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom hogy kell(13 éves vagyok) de ha létrehoztad szivesen lennék menhelyen segítő, foglalkoznék az állatokkal, itthon is van egy pár állatom, ugyhogy állatpárti vagyok

:)

2009. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! Ha sikerül megoldást találnom, akkor tudatni fogom veletek! :)
2009. febr. 16. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!