Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek szerintetek? (lent...

Mit tegyek szerintetek? (lent leírtam)

Figyelt kérdés
Kiskorom óta imádom a lovakat, gyerekkoromban szinte csak lovas játékaim voltak, csak azokkal játszottam szívesen. Aztán olyan 9-10 éves korom óta álmom, hogy díjugratásban versenyezhessek... Mivel nem vagyunk milliomosok ezért ez eddig sose valósult meg :( most 14 éves vagyok! eddig csak annyira jutottam , hogy vagy két alkalommal ugrattam.. egy óráért 3000 ft-ot fizetek, ami azt jelenti, hogy nagyon keveset járok (két hétben egyszer) ez bőven-bőven kevés ahhoz, hogy én versenyezhessek. Most egyik rokonom vet egy lovat és azt majd lovagolhatom és közben keresetem egy másik helyet, itt fél áráért lovagolok, de mivel messzebb is van majdnem ugyan ott vagyok... adjam fel az egészet vagy van valami kiút ?

2013. okt. 13. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add fel. Az is ér valami ha két hetente jársz vagy még ritkábban, de az érzés, a mozdulatok megmaradnak és ha felnősz, lesz pénzed és még mindig az álmodnak szeretnél hódolni, akkor nem nulláról kell újrakezdened.

A kevés alkalom még mindig több mint a semmi.

Huszonévesen is lehet még versenyezni.

Sok sikert kívánok előre is!

2013. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2013. okt. 13. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon az ugrásból úgy sem lehet megélni, nagyon kevés olyan van, aki kimondottan ugrásból (mint versenyző, és akár emellett mint edző) meg tud élni, a fiatal ugrósok meg mind olyan családi háttérrel rendelkeznek, ami eleve ritka. nagyon drága az ugrósport.


viszont ne add fel az álmod, lovagolj amennyit tudsz, és tanulj jól és sokat, hogy utána olyan munkád lehessen, amiből tudod majd finanszírozni a hobbid, amiből akár versenyzés is lehet. Munka mellett jó lóval, jó edzővel megoldható a versenyzés, nem olcsó mulatság, de ha nagyon akarod, elő tudod rá teremteni a pénzt!

2013. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lehet ebből megélni vagy nehéz, de nem is akarok.:) És pontosan ezért tanulok amennyire csak tudok :)
2013. okt. 13. 22:33
 5/7 Lili1Dtimpex ***** válasza:

Ott a Kovács Roland,akinek szintén nem pénzesek a szülei.

Még is versenyzik,és nagy név,mivel felfedezték.

Annyira tehetséges volt,hogy segítettek neki mindenben.

Ne add fel!:))

Sok sikert!:D

2013. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg lovakkal szeretnél lenni, versenyezni akkor válassz olyan sulit.Ott mindent megtanulhastz róluk, plusz az oktatásban benne lesz a lovaglás meg különféle dolgok.
2013. okt. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Lili1Dtimpex!

És Kovács Roland őt, hogyan fedezték fel? azért csak kijutott legalább egy versenyre valahogyan nem?

Egyébként én abban a két heti egyszeri lovaglásba mindent bele szoktam adni, meg az edzőm is észrevette már azért azt, hogy én nem az a fajta vagyok, hogy meg ijed pl. a ló és nyugi és közbe félek a ló hátán, hanem én vagyok a főnök, határozottan kezelem a dolgot (szerintem) és ezt is onnan tudom, hogy észrevette az ilyen dolgokat, hogy miközben én lovagoltam a barátnőm videózott és voltak akkor többen is bent a pályán és nekik mondta az edzőm :) Van egy ló aki jobb kézre szörnyen nehezen ugrik be vágtára és nekem sikerült :DD az edzőm azt mondta nekem sikerült először és gyakrabban kéne járnom, hogy megtanítsam neki. hát de ha nincs miből :D

2013. okt. 19. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!