Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám sokszor hány. Mit...

A kutyám sokszor hány. Mit tudok tenni? Lent leírtam mi a helyzet.

Figyelt kérdés

A kutyámat 3 napja elvittem állatorvoshoz mivel fehér habot hányt és mondta hogy nagyvalószinüséggel mandulagyulladás.Kapott injekciókat és most antibiotikumot kell adnom naponta egyszer.Tegyük hozzá hogy nagyon öreg (13éves) már, de senki nem akarja elveszíteni a kutyáját.


Még mindig szokott habot hányni de már néha slejmet is :-S Van hogy eszik de ez a slejm jön ki és nem a kaja, de van hogy néha a kaja is.


Vizet nagyon sokat iszik...csak hát egész nap kedvtelen és csak fekszik.


Ha nem javul amúgy is visszük vissza szerdán, de addig valaki hogy mi lenne jó neki ami kaja?


2013. jún. 10. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nállunk is volt mandula gyulladás szegény nehezen evett nagyon. Csirke nyesedéket főztem neki rizzsel jó szaftosra, persze csont nélkűl azt megette és nem hányta ki. Meg mézes teát itattam vele, néha meg csak mézet egy kávés kanálnyi mennyiséget kapot. Ja még amit szivesen evett az a kaukázusi kefír de nem hidegen, hanem szoba hőmérsékleten.
2013. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi 2 hetet estünk át ugyanezen, illetve még vagy 10-15 kutya, valami járvány lehet a kutyák között most, ez a torok fájos, gyulladásos, kennel köhögéses valami.

Azért hány, mert fáj a torka. Próbálj meg neki pépes kaját adni, ne száraz tápot, mert azt ugye rágni kell, meg iritálhatja a torkát is. Vagy valami finicsi kis konzervet rizzsel, joghurtot is adhatsz neki.

Méz az jót tesz a torkának és 99% ban imádják a kutyák, de csak mértékkel adj neki, meg én a lándzsás utifűről hallotam még jókat, h egyből jobban lesz a kutya torka tőle, ezt humán patikába köptetőként lehet kapni, baja nem lesz tőle a kutyának az tuti, mivel csupa gyógynővény. És vegyél neki immun erősítő cseppeket is, azok is segítenek a gyógyulásban

2013. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké :-) köszönöm a tippeket! annyira sajnálom szegénykét..olyan mintha semmit sem szeretne csinálni már. :-( remélem jobb kedve lesz
2013. jún. 10. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!