Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen festeket hasznaljunk?

Milyen festeket hasznaljunk?

Figyelt kérdés
Van a lovardaban egy pinto es baratnommel szeretnenk tenni a farara(feher reszere) egy szines kez-lenyomatot egy fotozasra hogy ugy nezzen ki mint egy indian pacc.milyen festeket hasznalhatunk ami lemoshato es nem art a lo borenek?
2013. okt. 16. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Van, aki szemhéjpúdert használt ilyesféle célra( motívumokat festett a lovára). Nem vagyok biztos benne, hogy teljesen bőrbarát, de ne hagyjátok rajta sokáig, akkor talán annyira nem káros. Nem tudom hogyan tudnátok felvinni, esetleg nagyjából kenjétek be a kezeteket a színnel, nyomjátok a pacira a kezeteket és ahol nem látszik annyira a szín, oda az ujjatokkal kentek egy kicsit pluszba.
2013. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ertem.koszonom.a vizfestek/temperatol lenne valami baja?kb 30 percet lenne a szoren
2013. okt. 16. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát mivel a vízfesték és a tempera az emberi bőrnek sem tesz jót,arra következtetek,hogy inkább ne.
2013. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni növényi anyagokból készített temperát,ami bőrbarát.bármelyik papírboltban megtalálod szerintem.:)
2013. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi ételfestékkel csináltunk rájuk mintákat. Nem ártalmas és könnyen lemosható.
2013. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!