Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok. Jövő héten...

32 hetes vagyok. Jövő héten akarunk festeni. Milyen festéket használjunk? Tudom, hogy a legegészségesebb a mész, de abból lehet szép színt keverni, ami nem olyan sápadt?

Figyelt kérdés
Ti milyet használtatok? Melyik abszolut nem ajánlotT? Mert hallottam olyat, amiből hónapok múlva is párolog az oldószer.
2009. aug. 20. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A falfestéssel nem lesz gond, szellőztetni kell és kész. Ami a te állapotodban nem ajánlott az a zománcfesték. Szóval azt ne nagyon szagold. Bár nem írtad, hogy mit akartok festeni.
2009. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A falakat festenénk. Köztük annak a szobának a falát is, ami a babáé lesz.
2009. aug. 20. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hát van mészfesték alapú,azt javasolta nekünk is a festő,csak egy kicsivel több szin kell hozzá,mint a diszperzithez!Ha van rá pénzetek,akkor vegyetek előre bekevert festéket,annak jók a szinei és szaga is alig van!

További jó munkát!:)

2009. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. aug. 20. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!