Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek hogy megkaphassam?

Mit tegyek hogy megkaphassam?

Figyelt kérdés
Találtam a neten egy jó sportpónit de még csak 12 éves vagyok. Mire megvehetném már el lesz adva. A szüleimet hogy győzzem meg hogy megvegyük?
2013. okt. 18. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha nincs pénz fenntartani akkor hiába.
2013. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Addig ne is akar lovat,amíg nincsen jövedelmező állásod..
2013. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon cuki na mindedj
2013. okt. 18. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Sehogy! Soha ne vegyél úgy lovat, hogy láttad neten, és cuki... Vagy láttad élőben, cuki. Ki kell menni megnézni, edzővel (!), aki üljön fel, próbálja ki, aztán ülj fel te is, ráadásul többször is próbáld ki a lovat lehetőleg (legyen köztük előre be nem jelentett időpont is), nézze meg orvos, stb-stb...

Ráadásul megvenni még csak egy dolog, nem az a nagy pénz... Eltartani...

2013. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Én 2 éve ismertem meg a lovam.De akkor még nem tudtam,hogy ő lesz az,magyarul 11 éves lehettem,most lassan 14 vagyok.Szóval két évet jártam oda,hogy megtanuljam hogyan kell rendesen gondozni,oktatni stb.A nyerget kötőfékeket MINDENT saját pénzemből vettem meg neki,amit több évig takarítottam össze.A kajáját most fogjuk megvenni,és hazahozzuk.Minden reggel fél 6-kor kelek,hogy megszokjam azt,hogy a lóhoz ki kell menni.Ismered a lovat?Van tapasztalatod?Tudnád gondozni?Rásóznád a szüleidre vagy te gondoznád?Miből lenne fizetve,ha bértartásban lenne? Tudsz-e elég jól lovagolni ahhoz,hogy vállalj akkora felelősséget?Légyszíves gondold át!És ne próbáld őket meggyőzni,én is próbáltam,hülyeség volt.Ha van anyagi keret és látják a felelősségtudatot benned,akkor győzködés nélkül is vehettek olyan lovat,amit nem azért vesztek mert cuki,hanem mert mert.Lovat nem úgy kell cukiságból venni...ahogy leírtad kb. 2 hétig lenne cuki aztán lesz.rnád.Már bocs,hogy nem voltam cuki,de ez az igazság.
2013. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó! 14 évesen nem semmi, hogy így gondolkodsz!

Minden elismerésem!!!!

2013. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is elismerésem! Igazad van!


Én csak 13 éves vagyok de én nem akarok lovat addig amíg én nem keresem meg magam a pénzt rá és nem szerzek elég tapasztalatot hogy lovam lehessen! Még várok vagy 7-10 évet. Ha kell többet is. Addig is örülök hogy azt megengedték hogy lovagolni járhassak és lovak közt lehessek.

2013. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!