Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 20. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mivel nem értek úgy a csontozathoz,hogy megfelelő egy,szép és jó küllemű lónak mondanám,viszont itt az ár-érték aránnyal valami bibi van.

1.magyar sportló(félvér)

2.annyira még nem öreg

3.azt írják versenyzésre alkalmas

4.kiválóan ugrik( ezt azért cáfolnám)

stb...szerintem hiába csak félvér,elkérhetnének többet is érte,de nem értem,hogy miért nem kérnek.Egyébként jó lónak tűnik,csiszolni kell rajta és kész. :)

2013. okt. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Akármit ír az első, ez nem túl alacsony ár egy eredmények nélküli lóért. Kell a pénz (le is írják, hogy takarmányra is cserélik!), nem bírják tartani, ezen az áron esélyes, hogy elkel. Télen nagyon pang a lópiac, a takarmányár az egekben van, nem nagyon kérhetnek többet ezért a paciért.

Kép alapján durva küllemi hibáktól mentes, Colonado apaságú, vagyis én a nagyon nyugodt vérmérsékletet azért megnézném, a Colonado csikók szoktak dilizni. Erre utal talán az a mondat is a hirdetésből, hogy terepen gyakorlott lovast igényel. Amúgy szerintem rendben van, ezt a lovat érdemes megnézni komolyabban is.

2013. okt. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem alacsony ár egy eredmény nélküli lóért. Nekem tetszik, jó a hát vonala, szerintem tehetséges ugróló is lehet belőle, én mindenképp megnézném. Az egyik képen nem tetszik a patája, szerintem a körmölésnél hegyfalon túl hosszúra hagyták, de ez ne legyen probléma, majd a következő körmölésnél jobb kovácsot kell hívni. Hozzártő lovas mellett szerintem kiváló ló lehet majd belőle.
2013. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát én még csak 12 éves vagyok :( szerintetek így is megérné?
2013. okt. 21. 17:57
 5/15 anonim ***** válasza:
Lovat csak akkor vegyetek, ha van pénz és lehetőség arra, hogy rendszeresen komoly edző legyen melletted. 12 évesen nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy saját kútfőből csináld a dolgokat. Ha van edződ, akkor kérjétek ki az ő véleményét, szerinte milyen lenne ez a ló neked.
2013. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval.De egyébként ne vegyél 13 éves lovat..10 évnél öregebbet semmiképp.
2013. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
öreg eléggé öreg de nayon szép és ez így nagyon nehéz kérdés hosszabb távra akartok lovat? akkor ne eszt vedd
2013. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát első lonak gondoltuk
2013. okt. 25. 12:31
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem mondjátok komolyan, hogy egy 13 éves ló öreg?!?!?! A legjobb korban van, remélhetőleg tudás és tapasztalat birtokában, de már sokkal lenyugodottabban, mint egy nála fiatalabb társa. Ha egészséges és nem éri valami komoly baleset vagy betegség, még van benne 7 év versenyzés simán és még utána is pár év lovaglás. Bár személyesen van szerencsém ismerni 24 éves lovat, aki aktívan versenyzik (már csak kicsiben persze) díjlovaglásban.
2013. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
naponta 6× tudnám látni vagy is ki menni hozzá ez elég lenne neki? Nagyon beleszeretem ebbe a lóba de sajnos hétfön nincsenek és ezért nem tudom őt megnézni vagy lovagolni
2013. okt. 31. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!