Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek? Szeretnék minél...

Mit tegyek? Szeretnék minél hamarabb lovat!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék segíteni a szüleimnek, hogy meg tudják venni a lovam, de nem tudom, hogy! Légyszi mondjátok el, hogy tudnék tenni ezért hogy minél előbb legyen lovam!

#vásárlás #ló #pénz gyűjteni #hamarabb megkapni
2013. okt. 26. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :) mennyi szabad időd van? Készen állsz egy saját lóra?
2013. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is "ebben" a helyzetben vagyok :) Mi úgy beszéltük meg szüleimmel hogy ballagásra kapom a lovat (2 év múlva ).De mivel az sem bizti meg ezért elkezdtem gyűjtögetni .Apum azt mondta hogy ha év végére ahány főbb tantárgyból (kémia fizika matek angol stb.) 5-ős leszek annyi 5 ezrest ad (pl:matek 1 ötezres angol 1 ötezres stb.)a szülinap,névnapi ,karácsonyi,húsvéti,búcsúi pénzemet félre teszem.Meg úgy majd a ballagásra és a rokonok tol is kapok...Én így "segítek" szüleimnek. :)

Én fogom a lovat ,lószállító bérlést,felszerelését,benzinpénzt,és 2 havi kajáját fizetni :)Sztem te is kezdj el gyűjtögetni!

Ám hány éves vagy? :)

2013. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!