Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Minél hamarabb meg kell...

Minél hamarabb meg kell szabadulnom 2 hullámos papagájtól, hogyan a leggyorsabb gazdát keresni?

Figyelt kérdés
Az a baj h nem Budapesten ráadásul. Hol hirdessem, ahol a legtöbben látják akik örökbe akarnak fogadni?
2011. nov. 13. 15:10
 1/9 porsche13 ***** válasza:
60%
Úgy a leggyorsabb, ha becsöngetsz egy házba és otthagyod a papagájt ketrecestül, mindenestül. Vagy meghirdeted neten, hogy ingyen el lehet vinni (sőt, én fizetek). ezért biztos jelentkeznének.
2011. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Engedd őket szabadon!
2011. nov. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért becsületes útra gondolok.Ingyen hirdettem meg, de így is nehéz, ha nekem kéne felvinni pl. Pestre ahonnan jelentkeztek érte és nem tudnak eljönni, az kb. 5000 Ft utiköltség lenne.
2011. nov. 13. 15:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne hogy elenged mert meg hülyülök vaterán nem lehet?
2011. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy te mit csinálsz!?!
2011. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én tudok egy tenyésztőről aki már fogadott be papagájt tehát szerintem őket is befogadná csak az a baj hogy ha jól tudom budapesti.

[link]

2011. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem add be őket egy díszállatkereskedésbe, biztos beveszik.
2011. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az expressz.hu madarak rovatba add fel a hirdetésed, minden madaras azokat a hirdetéseket nézi. olyan tenyésztőnek add oda, aki szereti a madarakat, nem pedig gyárnak használja őket, kis kalitkákban
2011. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Üdv! Meg vannak még a madarak?
2011. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!