Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van különbség a haflingi és...

Van különbség a haflingi és haflinger között?

Figyelt kérdés
Mert ahonnan lovat akartunk venni azt mondta hogy "ez nem haflingi ez haflinGER" És hogy a haflinger az nagyobb.De ő importálta a lovakat,tehát szerintem csak külföldön mondják úgy ő meg félreérthette.....(kupec az illető)
2013. okt. 26. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs különbség, magyarul haflingi, németül haflinger, talán osztrák útlevele van, ezért mondja, hogy haflinger, de ez hülyeség, hogy nagyobb, vagy hogy más. az lehet, hogy az osztrák tenyészetekből származó hafik nagyobbak, mert itthon valahogy a kisebbeket tenyésztették, nem tudom, nem értek a fajtához, de az biztos, hogy ugyanaz a két fajta.
2013. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagyis hülyeséget írtam az utolsó mondatomban, mert nem ugyanaz a két fajta, hanem a két szó egy fajtát takar.
2013. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint az akhal teke - akhal tekini is ugyanaz, a haflingi és a haflinger között sincsen különbség, bár kupeccel vigyázz, mert arra nincs garancia, hogy tényleg haflingi az a ló, vagy valós az útlevele, még reklamálni se tudsz, ő megmondta, hogy nem haflingi...
2013. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!