Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Feles bértartás. Valaki...

Feles bértartás. Valaki próbálta már? Nem volt probléma belőle, hogy másképp bánt a lóval/ lovagolt a két lovas?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Te valami álomvilágban élsz???ez az oldal is tele volt olyan kérdéssel hogy mit csináljon,szóljon bele mert nem tetszik neki mit csinál a lóval,megfigyeli,figyelteti hogy lovagol,nem enged ezt vagy azt stb...

A feles tartást azok csinálják akik nem tudnak rendesen bértartást fizetni hosszútávon nem bìrják anyagilag és csökkenteni akarnak a kiadásokon nem pedig azért hogy legyen aki a lovára üljön legyünk őszinték egymással.engem is zavarna ha vki olyan ülne a lovamra akinek nincs kellő tudása,kemény a keze pl.

100ból 10 az aki jól kijön a felestartó társával...

Meg aztán ha lesz vmi a lóval megy az ujjal mutogatás.a szerződéskötés is egy nagy macera h minden benne legyen...szóval én tuti nem keresnék ilyet SOHA!!

2013. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok remek választ találsz itt, ezt én tettem fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__4940482-mi-a-v..

2013. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,az gond, ha másképp lovagol, és itt nem olyan szélsőségekben kell gondolkodni, hogy egyik westernezni akar, a másik meg angolban nyomja, bőven elég, ha az egyik meg se próbálja összeszedni a lovat, vagy hasonlók, csak űzi amerre épp lát, a lovat fárasztja, meg rodeózik vele, pattog a hátába, rángatja a száját, aztán felülsz te, és örülsz, ha két hét alatt a ló elkezd támaszkodni... Lehet a feles tartás jó dolog, de nagyon nem mindegy, ki és mit, mikor, hogyan csinál a lóval.
2013. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól állnak hozzá a felek és mindenki korrekt ,akkor jó. DE egyéb esetben közös lónak túrós a háta.... Nem a legjobb ez a feles ,de a semminél több ,csak rohadt körültekintőnek kell lenni ,és ha nem ismered a többi tartót jól vagy nincs bizalom,akkor mindenhogyan szerződést kell csinálni,hogy levédd saját magad.
2013. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:D a közös lónak nem túrós a háta, hanem túros (habos)
2013. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan lovassal semmiképpen sem szabad felest vállalni, akinek a gondolkodásmódja meghatározó szinten eltér. Akkor se, ha nagyonszupiolcsó, és nagyonszupisokat lehet érte lovagolni, és még a paci is nagyonszupigyönnyörű.

(Egyébként én úgy tudom, hogy túros=sebes.)

2013. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!