Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a teendő akkor, ha könnyű...

Mi a teendő akkor, ha könnyű ügetés alatt nem megy a rugozó mozgás?

Figyelt kérdés
Tehát nem tudok olyan gyorsan felállni,leülni?
2013. okt. 28. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok-sok-sok gyakorlás. És lehet kisebbet is kéne emelkedni, amúgy ha egyszer elkapod a ritmust, ráérzel. Gondolom most tanulsz ügetni:)
2013. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Majd megtanulod... Ezt azért tudom, mert én is megtanultam,pedig én igazán reménytelen voltam könnyű ügetésben...

Azt kell kihasználni, ahogyan a lónak a mozgása amúgy is "feldob". Ülj le tanügetésre egy pár körre, figyeld meg, hogy feldob. És nem kell teljesen felállnod. Ameddig feldob, azon a magasságon a csípő/medence izmainak segítségével (nem combból!) megtartod magad egy lépésig, aztán vissza.

Ha ezt a csípő/medence mozdulatot nem érted: feküdj a hátadra, láb behajlítva, talp a földön, és emeld fel így a feneked. Na, ekkor ugyanazokat az izmaidat használod, amiket a könnyű ügetés közben is kell.

2013. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Igen,most tanulom.

Tanügetést nem vettünk,lépés után egyből könnyű ügetès jött.

2013. okt. 28. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!