Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti magatokra tetováltatnátok...

Ti magatokra tetováltatnátok a lovatok nevét?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Soha.
2013. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 szolidi7 válasza:
100%
tuti hogy nem
2013. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A nevét nem,de kicsit utána néztem, és csodaszép Ló tetoválások vannak. Ha imádnám a lovamat (ami nincs, sőt félek tőlük) akkor a tetoválóművész barátomat biztos megkérném, hogy a lóról készült fényképet tetoválja a bokámra vagy valahová..
2013. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem.
2013. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%

IGEN !!!

Inkább egy állatom nevét , mint szerelmem nevét, fiúm nevét ! Mint ahogy egyes hülyék szokták, blahh nem értem minek, ha szakítanak akkor meg ott marad :D

Az állatoddal sosem szakítasz :)

PL : Szeretlek Gergő helyett Csillag .

2013. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Talán, attól függene, hogy mennyire szeretem :)
2013. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
imádom őket de mivel még gyerek vagyok és már most 11 van :)
2013. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem. De ez attól függ, milyen neve van, az enyémnek elég idióta neve van. Én úgy vagyok vele, hogy mindennél jobban szeretem, jóindulatú és kedves, de pár év múlva valószínű ha egyetemre megyek, el kell adnunk, vagy bármikor kerülhetünk olyan helyzetbe, hogy nem tudjuk tovább eltartani, vagy bármikor elpusztulhat sérülés, betegség, baleset miatt, ha pedig hosszú, egészséges életet él is, és élete végéig az enyém maradhat, amit nagyon remélek, akkor is most 8 éves, 20-25 év múlva biztosan elpusztul, rajtam pedig ottmarad a neve, pedig vagy abbahagyom a lovazást, vagy biztosan lesz helyette/mellette másik lovam, esetleg több is. Ha a versenyzést folytatom, akkor elkerülhetetlen, hogy pár éven belül "beszerezzünk" egy komolyabb teljesítményre képes lovat, ha maradok hobbiszinten, akkor is fog helyette jönni egy másik, ha ő már elpusztul, de lehet, hogy addig is lesz még csikóm, vagy másik lovam, ki tudja. És 80 évesen tele lennék lónevekkel??:) Bár ha valami szép arab pasineve lenne, akkor meggondolnám, bármikor bárkit féltékennyé tudnék vele tenni, de ő a Betyár ló, és akárhogy is szeretem semmiképp se tetováltatnám magamra, hogy Betyár...:)
2013. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nem. De lovas tetkó már tervben van mert már 4 éves korom óta lovazok. Mondjuk még csak 16 vagyok de már csak azért is megéri mert végig kísérték a gyerekkorom és rengeteg szép emlékem van tőlük. :)
2013. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!