Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti magatokra tetováltatnátok ezt?

Ti magatokra tetováltatnátok ezt?

Figyelt kérdés

Olaszországban élünk már 5. éve,de mivel apum itt dolgozik és ez lesz az utolsó éve,jövőre haza megyünk és nem hinném,hogy valaha is vissza költöznénk.Nagyon megszerettem ezt a helyet..már szinte minden ide köt.Arra gondoltam,hogy magamra tetováltatok valamit olaszul,vagy valami olyasmit ,hogy 'Olaszország forever'.Szerintetek hülyeség lenne?

Egyébként 16 éves vagyok,és a szüleim megengednék.


2013. okt. 2. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel szellemesebbet tetováltatnék magamra, ha már örökre szóló "matrica" kerül rám.
2013. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennél valami jobbat találj ki, ez szerintem nagyon gáz.
2013. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon gáz a szöveg. Szép hogy meg akarod őrizni az emlékét, de vmi értelmesebbet találj ki.
2013. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se valami jó ötlet. Az emberek nem vágnák le, hogy sokat jelent neked az ország vagy valami, nekem kb annyi esne le egy ilyenről, hogy olasz a kedvenc focicsapatod.

Csináltass valami jelképeset, amirpl neked mindig eszedbe jut majd a jelentése, másnak viszont csak egy művészi alkotást jelent, ami elég is :)

2013. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintme is gáz..eleve az fura, hogy az Olaszország magyarul, a forever meg angolul van.
2013. okt. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha olaszul keresnél valami szép mondást (bizz magadban vagy valami hasonlót) vagy szót?
2013. okt. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!