Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magatokra tetováltatnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magatokra tetováltatnátok a barátotok/barátnőtök nevét vagy kezdő betüjét?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 12:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nem. most őszintén, minek?
2012. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nem
2012. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

megtettem.szerencsére a mostani pasim monogramja ugyanaz :D

like a boss

2012. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem.

Szakítás után elég gáz lenne!

2012. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Volt róla szó hogy kölcsönösen magunkra tetováltatjuk egymás nevét. Szerencsére nem történt meg mert 3 év után dobott egy másik hapsi miatt. Szal én azt mondom házasságig ne, de még akkor se legyél biztos benne. Én soha nem csinálnék ilyet. Milyen szar lehet már akinek még mindig rajta van a bőrén a volt barátnője neve aki esetleg megcsalta vagy valami.
2012. dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem, de mondjuk mást se. Nem szeretem a tetoválásokat.
2012. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
a kezdőbetűjét a szívem fölé, de ezt csak akkor ha elvett.
2012. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem!
2012. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 gabriell88 ***** válasza:
89%
A párom idén megkérte a kezem.Mikor összeköltöztünk a hátamra tetováltattam egy farkast, jelképezve engem.Nem rég az alkaromra került a libra szó ami mérleget tesz, az vagyok én, az esküvő után a capricorn kerül a másikra ami a bak(ő a párom)Miért? mert szeretem és közel áll hozzám, emellett szépnek találom a tetoválásokat, de nevet semmiképp nem tettetnék magamra, mert nem tetszik.Valami belőlem és belőle, nekem ezt színbolizálja.
2012. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!