Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek van még esélyem...

Szerintetek van még esélyem megtanulni lovagolni?

Figyelt kérdés
Minden vágyam volt kisgyerek korom óta, hogy tudjak.lovagolni. Nagyon szeretnék egyszer egy saját lovat is. Sajnos gyerekként soha nem volt pénzünk, most már dolgozom, lenne, de hamarosan egyetemre megyek a teljes állás mellett ezért nem nagyon lesz időm. De úgy vagyok vele, hogy azért egy-két hetente egyszer megpróbálok beiktatni egy lovaglást. Suli után meg nem tudom, mi lesz, de akkor már férjet szeretnék meg gyereket,szóval nem hiszem, hogy többre lesz lehetőségem. Mi a véleményetek, lehet egyszer így saját lovam, vagy legalább egy jó lovastudásom? Azért hozzáteszem, hogy az sem igaz, hogy semmit nem tudok a lovakról, mert kiskoromban szülinapra és egyebekre mindig lovasiskolai bérletet kértem, de ez azért elég.kevés volt így is.
2013. nov. 8. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha nem késő, mi a férjemmel közösen kezdtük el. Szerintem azért jobb minél fiatalabban elkezdeni, mert akkor még rugalmasabb az ember és bátrabb. Én két év után abbahagytam, miután kétszer leestem egy hónapon belül. Addigra jöttem rá, hogy én félek a lovaktól és nem tudok velük megfelelő összhangba kerülni. Nem vagyunk egyformák, de szerintem kezdd el minél előbb.
2013. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az nem baj, ha ennyire ritkán járok?
2013. nov. 8. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
a kor nem számít ha csak hobbi szinten akarsz lovagolni. Viszont elég nehéz lesz fejlődni, ha ilyen ritkán jársz. De semmi sem lehetetlen :)
2013. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ha nem csak hobbiszinten?
2013. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Maga a versenyzés nem érdekel, csak a lovaglás, meg hogy egyszer saját lovam lehessen.
2013. nov. 9. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!