Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mennyit fizettek egy óra...

Ti mennyit fizettek egy óra lovaglásért?

Figyelt kérdés

Gondolok a:

1. futószárazásra

2. karámban, egyedül

3. osztályban lovaglás

4. terep


Érdekelne, hogy mennyibe kerülnek felétek, és milyen lovakon? (befásult iskola lovak, vagy rendszeresen át vannak lovagolva)


2013. nov. 9. 12:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
80%
2 lovunk van, mégsem szoktam lovagolni. Ilyenkor mndig megfogadom, hogy lovagolni fogok, mert más még fizet is érte.
2013. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Valletta ***** válasza:
81%
Egyszer voltam a helyi lovasiskolában, olyan 2500 körül fizettem egy 50 perces osztálylovaglásért olyan lovon, amelyik csak ment a másik után és a megszokott három kör vágta után befordut középre és megállt. Magyarul pénzkidobás volt, nem is tanultam semmit. Voltam még Pesten egy lovardában, de sánta volt a ló, azt mikor rákérdeztem, azt mondták, mindig sánta, úgyhogy le is szálltam. Ennyi a lovasiskolás tapasztalatom... Mezőhegyesen 10 éve 3000 Ft-ot fizettem egy hónapra, korlátlan mennyiségű lovaglásért, sportlovakon, egyéni oktatással és alkalmanként terepen. Úgy hallottam, még most is ennyi. Amúgy meg mindig találok lovagolni való lovat, vagy ők találnak meg engem, úgyhogy én nem fizetek semmit.
2013. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A környéken a lovardákban 3500 forinttól tudom az órabért. Mivel Nekem se öltözőm, se körkarámom, se választási kínálatot nem tudok nyújtani lovakból, csak lovaspályám van, ezért 2000 forintot kérek el egy óráért. Hobbiszintű idomítás/díjlovaglással foglalkozok, nem szedem szét, hogy futószár vagy önálló lovaglás.

B.

2013. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon de nagyon sok, nem is 1 óra, hanem 15 perc EZER FT és akik ügyesebbek azoknak 30 perc EZER FT én már 30 percre járok
2013. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

15 percnek mi értelme? Oké, 4-5 éves kisgyerekkel talán sétálsz annyit, majd megunja, de aki tanulni akar? Annak édes kevés.

Nálunk elég változók a lovardák árai.

A legolcsóbb:

1. 1600

2. 1800

3. 2000

4. 2300

A drágább (és profibb) hely kb. 1,5-szerese.

2013. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lili1Dtimpex ***** válasza:
100%
3000Ft-ot fizetük,legyen ez futószárazás,terep,ugró edzés vagy bármi :)
2013. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 20.000 ft-t fizetek egy hónapra, ami heti 2 edzést tartalmaz + heti 1 terep. Mindig ugyanarra a lóra ülök vissza, aki egyébként ugróban, díjlovaglásban és militaryban is versenyzett, csak a gazdája nem fizetett, így a lovarda tulajdonába került. Egyedül (maximum még egy lovassal együtt) lovagolok, nem osztályban, van, hogy ugró edzés, van hogy idomító, de ha kérek valamit, ahhoz alkalmazkodnak, így havonta 1-2 alkalommal az óra első felét ülésjavító futószáras munkával kezdjük, amikor úgy érzem, vagy az edzőm úgy látja, hogy nincs minden rendben.


Alkalmi lovaglásra nálunk pl nincs lehetőség, csak bérletes lovaglásra, úgyhogy óraszámokat nem tudok mondani.

2013. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szinttől függ. Vajdasági vagyok, 4 Euro egy óra, ha futószár, ha terep. Sőt választási jogom is van egy szint után, hogy miként lovagolok. Igazán megéri. Nincsenek befásult iskolalovaik.
2013. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2500 Ft/50 perc lovaglás (egyedül,vagy osztályban).A futószárat,terepet,30 perces lovaglást nem tudom,mert saját lovam van,de az ugróedzésekér 2500 ft-ot fizetek én is.
2013. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nálunk bérlet van, ami 15 000/ 10x1óra Osztálylovaglás. A kicsiknek kicsit egyhangú lovak, de a nagyobbaknak több életkedvvel rendelkező lovak jutnak. Ugróedzésre lehet járni sportlovakon, alkalmanként 5 000 Ft./óra.
2013. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!