Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mennyit fizettek egy óra...

Ti mennyit fizettek egy óra lovaglásért?

Figyelt kérdés

Gondolok a:

1. futószárazásra

2. karámban, egyedül

3. osztályban lovaglás

4. terep


Érdekelne, hogy mennyibe kerülnek felétek, és milyen lovakon? (befásult iskola lovak, vagy rendszeresen át vannak lovagolva)


2013. nov. 9. 12:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem saját lovam van, így egy hónapra 35000 Ft-t fiezetek, és ebben heti 6 db edzés van, ha pedig nem tudok kimenni edzésre, akkor az edzőm felül, vagy lefutószárazza a lovamat. Máshol, ha lovas kell, megtalálnak úgyis, úgyhogy évek óta nem fizetek lovaglásért, van, ahol dagadt lovat kell kondiba hozni, vagy ahol bunkó lovat kell megnevelni, van, ahol csikót kell elkezdeni, vagy öreg lovat egészségesen tartani, vagy ahol csak nem ér rá a tulaj, és a sportló hétfőtől péntekig áll, szombat-vasárnap pedig versenyezni kellene, valaki foglalkozzon már vele... Persze ehhez kell egy lovastudás, hogy így rám bízzanak lovakat, és sokszor érzem úgy, hogy nem tudok hozzá eleget. Amíg tanultam, több helyen voltam, volt, ahol 3000 Ft volt fél óra futószár, aztán voltam egy jobb helyen, ahol 2900 volt egy óra, befásult lovakon, de nekem akkor arra volt szükségem, hogy úgyis vágtázzon a többi után, ha nem csinálok semmit. Mikor ezt meguntam, egy sportlovardába kerültem, de ott 7500 Ft volt egy ugróedzés, és nem is volt extra a ló, így azt hanyagoltam.
2013. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11. vagyok, kihagytam, hogy utána feles tartásban volt egy lovam, havi 20000 Ft-ért heti 3 lovaglás, ahogy én akartam. Hozhattam edzőt, parellizhettem, ugorhattam, terepre vihettem. Sajnos ez a ló lesérült, és nem lovagolható többet, de a lovardában a többiek rájöttek, hogy itt áll egy lovas ló nélkül, és többen ingyen rám bízták a lovukat, hogy akármennyit lovagolhatok, csak kell valaki, aki kondiban tartja, és nem ront rajta.
2013. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!