Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fekete nyereg barna kantárral?...

Fekete nyereg barna kantárral? Nem "gáz"?

Figyelt kérdés
Fekete nyergem van, egy kicsi bézs berakással. És találtam ugyanolyan bézs berakásos gyönyörű kantárt, zablásat és zabl nélkülit is, de mindkettő barna. Szerintetek nem nézne ki bután a fekete nyereg barna kantárral? A paci pej, és minden cucca fekete egyelőre. (Kantár, nyereg, ín-bokvédő) Az izzasztója viszont barna, fehér szegéllyel. A fülvédője is barna, de azt szinte sose használom, kétszer volt eddig rajta kb, ha nyáron nagyot túrázunk.
2013. nov. 12. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Igen, valóban kicsit furi, de szerintem épp ettől lehet egyedi a pacid:D nehogy vegyél másikat! ez az egyik, a másik meg: KI NÉZI?:P
2013. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Számít azért, mert sokat járunk versenyre. Nyerget semmiképp se cserélnék, imádom a mostanit, csak ugyanilyen kantárakat fekete színben külföldről lehet csak rendelni, ott viszont a posta miatt majdnem 2x az ár:(
2013. nov. 12. 10:28
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Ja akkor már más :) Esetleg ha mutatsz képet teljeskörűbb tájékoztatást tudnánk adni.
2013. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Üzenetben tudok küldeni bárkinek. :)
2013. nov. 12. 10:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. A versenyről csak annyit, h mi is járunk rendesen, két lóval. Megmondjam őszintén? Senkit nem érdekel, mi van a lovainkon szerintem, mármint én nem nagyon nézem. Az alátéteket és az ínvédőket szoktam, de ha nem valami extrém szín, akkor szerintem mindenki a magáéval van elfoglalva. Mondjuk mi pont kitűnünk, mert tesóm imád kitűnni, szetteket összerakni, de hacsak nem a figyelemfelkeltés a cél, akkor nem nézi senki. :) Ami feltűnik igazán, az az igénytelenség. Meg ha rosszul van csatolva a kantár, zabla, lukas a ló oldala (az a legrosszabb szerintem, ki kéne elvileg zárni őket, ha véresre van sarkantyúzva a ló), koszos, szakadt az alátét, ez nem pénz kérdés, meg versenyezni az jár, akinek van rá pénze...
2013. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Arra nagyon vigyázok, verseny előtt mindig mosok, meg vigyázok a lovamra meg a felszerelésemre is, és bár ő hajtós általában, igyekszem ébren tartani folyamatosan, hogy ha csak engedek a kezemmel, induljon, ne kelljen rugdosni. Ha meg jó napja van, akkor ugyanez érvényes, nem szeretek a szájába tépni, hacsak nem muszáj. :) Csak azt nem tudom, hogy a nem passzoló felszerelés mennyire számít "igénytelenségnek", például egy díjlovasversenyen összképbe mennyire számít.

2013. nov. 12. 11:43
 7/11 Valletta ***** válasza:
Én nem szeretem kicsicsázni a lovakat, de azért a helyedben másik, fekete kantárt választanék, vagy megrendelném külföldről. Ha nem sürgős a szállítás, akkor nem szokott olyan vészes lenni a költség.
2013. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én otthoni lovaglásra egyszerübb cuccokat használok, amit nem féltek, hogy tönkre megy, csúnya, elszakad. És versenyre van külön kantáram, nyergem meg minden egyébb cuccom.


Persze ez egy kicsit tulzás, de nekem muszáj mert versenyszezonban szinte minden hétvégén versenyzek, és nincs kedvem minden verseny elött pucolni órákat, hanem a verseny cuccaimat lepucolom verseny után, a többit meg időközönként.

Nekem ez nagyon bevált módszer. És edzésre pl nem lenne gáz egy barna kantár ferkete nyereggel, mert kit érdekel, de én versenyre nem mennék úgy.

Nekem is volt 1x, fekete lovon tényleg gyönyörű barna kantár és fekete nyereg, de mivel a nyereg drágább ezért a kantárt lecseréltem, mert bármilyen szép volt, nem passzolt a nyereghez, hevederhez, mertingálhoz.

2013. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Külön nyergem azért nincs versenyre, de külön kantáram, izzasztóm van, de így is sok macera a zablát átcsatolni, ínvédőket lemosni stb, úgyhogy próbálok minél több dologból kettőt szerezni. Akkor jól éreztem, hogy versenyre azért számít, bár eddig sose figyeltem, mégis megpróbálok fekete kantárt rendelni Németből... Muszáj egy új kantár, mert szétszakadt az orrszíj, és elég csúnya, ahogy össze van csomózva, megjavíttatni meg nem érné meg.
2013. nov. 12. 22:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Cipészeknél lehet kapni fekete bőrfestéket, fesd be, oszt csao.
2013. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!