Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovardai gondok?

Lovardai gondok?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok ló a lovardában, de barátságos hely. Az oktatóm is normális, viszont a lovastársak... hát. Van egy ló, akit lovagoltam(mert akin eddig lovagoltam, megsérült). Amikor meggyógyult, kiderült hogy az utána lovagolt lovat már nem lovagolhatom, kivéve, ha annak fizetek aki őt tartja, az meg pofátlanság lenne, hanem annak fizetnék, akinek eddig...(mert azt a lovat ő tartja) Van egy lány a lovardában, aki teljesen kisajátítja a kedvenc lovamat, úgy néz rám és a barátnőmre mint a véres rongyra, és ráadásul hisztis, a lovat okolja ha valamit ő rosszul csinál. Mivel nincs sok lovagolható ló, és ő volt a kedvencem, ugye többet nem lovagolhatok rajta, gondolkodtam a lovardaváltáson, mivel a közelben van még pár jó lovarda.(bocsi a kisregényért) Szerintetek?

#ló #lovarda. lovaglás
2013. nov. 17. 13:53
1 2
 11/12 busa.e07 válasza:
hát én nem járok lovardába,mert otthon tartjuk a lovamat, de el tudom képzelni hogy milyen szörnyű lehet látni, hogy kiközösítik a kedvenc lovadat. ilyen nincs!!! senki nem közösítheti ki a másik lovát! lehet hogy a ló nem a tiéd, de nemis a másik lányé, szóval szerintem használd ki a lovon lévő lovaglást, vigyél neki egy répát, simogasd utána, légy vele te is! nem azért, hogy te is kisajátisd, de ugyanannyi jogod van hozzá, mint a másiknak! ha ő van ott a lónál,akk or is nyugodtan menj oda, köszönj neki, és simogasd meg a lovat. mért ne? azt is írtad, hogy hisztis, és a lovat okolja mindenért. na ilyen sincs! van oktató nem? az ő jelenlétében mond meg neki, hogy hogy csinálja jobban, ( de szépen, ne szemrehányóan segítőkészen, ha van rá alkalmad), emellett az oktatónak ezt is észre kellett vennie, nem? ha ezek nem válnak be, nézd meg a másik lovardát, nehogy elvegye a kedvedet a lány a lovaglástól. de azért értsd meg őt is. bár nem ismerem a családját, és a lányt sem, neki sem vesznek lovat ugye? kezdj el vele beszélgetni, hátha kiderül, hogy mért ragaszkodik annyira a lóhoz, ennek sokszor más háttere is van, mint hogy szereti őket. sok sikert!!!
2013. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
már mindegy, eljöttem arról a helyről... ilyen nincs szerintem, hogy kifizetek egy x összeget pl: 30 percért, és 15 perccel kevesebbet lovagolok! egyébként is, szinte semmit nem tanítanak(nyergelést, ilyesmit semmit...) széthúzás van, és még ki is közösítenek. ahová járni fogok ezután, sokkal jobb és barátságosabb is, rendesen tanítanak, nem csalnak, szóval.. már tárgytalan :)
2013. dec. 9. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!