Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a cikkről?...

Mit gondoltok erről a cikkről? Pontos, helyesek az információk?

Figyelt kérdés

bayarda.webnode.hu/lovasfelszereles-mi-kell

A lányom nemrég kezdett lovagolni tanulni, karácsonyra szeretnék neki lovagló ruhákat venni. Ezt a cikket a facebookon találtam, elég átfogó, de érdekel, hogy pontos-e, mert én nem értek hozzá, és sajnos sok marhaság is felkerül az internetre.


2013. nov. 19. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt a cikk, bár én a biciklis sisak helyett inkább kölcsön kérnék valakitől egy kobakot, hiszen a biciklis bukósisak nem lovaglásra lett kitalálva.
2013. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez a cikk nagyon-nagyon jó! Minden benne van ami a lányodnak kelleni fog! Amire nagyon figyelj,hogy hopilettet mindenképpen vegyél neki,mert ha nem, akkor a kengyelszíj becsípi a lábát,ami elég fájdalmas.. A kobak,mellény szintén nagyon fontos!! (És szerintem még egy jó ajándék ötlet, ha veszel neki egy ládát, tele lóápoló cuccokkal.. (kefék,vakaró,fésű...) :))
2013. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én világ életemben utcai ruhában lovagoltam egyetlen egy kivétellel: sisakot hordok. Azt sem azért, mert túl gyakran esnék fejre, de az bizony megesik, hogy az erdőben nagyot koppan rajta egy-egy faág, ami alatt azt hittem, elférek. :)


Annyit tennék hozzá, hogy amíg kezdő, addig jó lenne egy csizma. Akár egy közönséges, olcsó gazdacsizma is megteszi. Ti amíg nem támaszkodik a kengyelbe eléggé, gyakran belecsúszhat a lába, és a fűzős cipőnek ha átugrik a nyelvén, akkor ki sem tudja majd venni belőle, hacsak fel nem húzza a lábát, és kézzel le nem szereli, de ez egy idő után már elég uncsi.

2013. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!