Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez lehetséges? (Kérdésed túl...

Ez lehetséges? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves jegytelen pej angol telivérem. Eddig semmilyen jegy nem volt rajta, viszont kb. 2 hete elkezdett egy fehér folt kialakulni a homlokán és egyre-egyre fehérebb. Lehetséges, hogy 5 évesen alakuljunk ki jegy?
2013. nov. 19. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Kezd őszülni :)

Van aki korán kezdi, még a lovaknál is.

2013. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De csak a homlokán, és nem az egészen, hanem csak egy kb 4-5 cm-es folton.
2013. nov. 19. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetett ott egy seb, és most már csak a fehér szőr nőtt a helyére?
2013. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi seb. Holnap rakok fel képet.
2013. nov. 19. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Elviekben úgy tudom nem, de a gyakorlatban bármi. Nekem a kétéves lovacskám pejnek született, tavasszal a vedlésnél besötétült a szőre, egészen sötétpejjé vált, és kezdett a homlokán a csillaga nőni, már az egész feje tűzött, de azóta alig változik valami, viszont pár hete észrevettem, hogy a hátán is elkezdett tűzött lenni, pedig most nem vedlik. Biztos, hogy nem fiatalabb a lovad? Például ha decemberi, akkor is január egyre írják, és akkor csak négy éves, négy évesen pedig belefér még szerintem a szürkülés vagy deresedés, de nem értek hozzá, a saját lovamból se tudom mi lesz... :)
2013. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egy hónapon múlik, hogy a ló jegyesedjen. Mindenesetre én is úgy tudom, hogy max 5 éves korukig fejlődnek. Az én lovamat úgy vettem, hogy pártaszélben volt kesely a jobb hátsó lába. És már lassan fél éve volt nálam, amikor a csak hátul lévő kesely elnyúlt körbe a lábán csüdtől lefelé :) Nem volt sérülés rajta. Érdekes, én is úgy tudom, hogy ilyen nem lehet, de mégis :)
2013. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy 5 éves, sőt lassan betölti a 6. évét. Az útlevelében napra pontosan van, nem is akármilyen a származása, úgyhogy ez tuti :)
2013. nov. 21. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!