Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a "kutyahúsevős törvény"...

Mi ez a "kutyahúsevős törvény", amiről az Aktívban kérdeztek? Csak a végét láttam, és a neten se találom, hogy miről volt szó!

Figyelt kérdés
Azt hittem eldobom a tv-t...
2010. nov. 10. 00:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Valami lény kitalálta, hogy aláírás gyűjtéssel átminősítteti a kutyákat haszon állattá.Így jogilag fogyasztható lenne.Csak azt nem értem, hogy ebből az őrültből miért kell riportot csinálni??
2010. nov. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%
A kutya finom amúgy. Dédapám egyszer megkóstoltatta velem, azt mondta, nyúl. Mikor megettem a belőle készült sültet, elmondta, hogy a határba talált egy dögkutyát, és mivel nagy szegénység van, így elhozta(61-ben volt)
2010. nov. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Már a sakálok is neteznek......????
2010. nov. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
82%
"Jogilag fogyasztható"? - Első válasz adóra hivatkozva kérdezem, létezik ilyen megkülönböztetés?
2010. nov. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom van, mivel még a törvény bünteti.
2010. nov. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
74%

Milyen "törvény"?

A szent tehenet sem fogyasztják, sőt annyira vigyáznak rájuk, hogy végelgyengülésben múlnak ki...

Le van írva bárhol is, hogy tilos?


Mi a büntetési tétele?


(Eltekintve a súlyosbító körülményektől, pl.: nyílvános helyen, kereskedelmi forgalomban, stb.)

2010. nov. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%

bemásolom azt, amit a másik ugyanezzel a témával foglalkozó kérdéshez írtam:


Az itt válaszolók, akik azt írták, hogy ugyanolyan állat mint a disznó, a csirke, meg a kacsa, meg a marha , azoknak aztmondom NAGYOT TÉVEDNEK! hány csirke ment életet? hány csirkét lehet kiképezni vakvezetőnek? hány csirke megy be az öregotthonokba felvidítani az évek óta ott lakókat? hány csirkét használnak terápiás célokra? hány csirkével tudsz beszélgetni esténként, amikor rossz napod van? hány csirke nyalogatja le az arcodról a könnyeket ha sírsz? MERT AZ ÉN KUTYÁM MEGTESZI !én elfogadom , hogy a malacok okosak....de nemsokmindenre lehetne őket megtanítani...nemtudnának életet menteni, és vakvezetőnek sem lennének jók. csakhogy 2 példát mondjak...de a sor végtelen.



HA ÉHEN DÖGLENÉK SE ENNÉK KUTYAHÚST !!



gondolkodjatok már ..

2010. nov. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
61%
ja és ha valamelyik boltban meglátom , hogy kilesz írva, hogy kutyahús kapható, nemleszek rest bemenni, és lilára zöldre verni az eladót. rohadt mocskos fajta az ember..nemis értem minek jöttünk a világra. lassan kannibálok leszünk. dögölne meg az összes amelyik aztmondja, simán megenné a kutyát. a rák egye ki a gyomrát.
2010. nov. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%
jajj zárjuk már le ezt a témát..most minden IQ bajnoknak fel kell tennie ezt a kérdés?????
2010. nov. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
26%

" hány csirkével tudsz beszélgetni esténként, amikor rossz napod van? hány csirke nyalogatja le az arcodról a könnyeket ha sírsz? MERT AZ ÉN KUTYÁM MEGTESZI "


LOL, tud beszélni a kutyád?

2010. nov. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!