Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Már 5 évvel ezelőtt eladtam a...

Már 5 évvel ezelőtt eladtam a lovamat, de most tudtam meg, hogy az adatbázisban még mindig az én nevemen szerepel, lehet ebből bármi problémám?

Figyelt kérdés
Aki megvette már 3 évvel ezelőtt túladott rajta,sajnos lovasiskolába(pontosanbban nem tudta már eltartani,és ott maradt iskolalónak a tartozás fejében),aztán állítólag egy család vette meg egy gyereknek(róluk semmi konkrétumot nem tudok).De a lovardatulaj azt állította,hogy amióta eladtam semmiféle olás,vérvétel nem volt bírva az útlevelébe...Szóval ematt kicsit aggaszt a dolgog,nem szeretnék egy borsos bírságot...Az adásvételi már nincs meg sajnos(költöztünk közben),csak egy fénymásolat a tulajdoni betétlapról...

2013. dec. 1. 23:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a ló nem kocsi,de hallottam már pár dolgot,hogy az autó át nem írásából milyen kalamajkák-büntetések származnak.Itt ezt mennyire veszik szigorúan?Nem vagyok nagy lovasember,csak volt egy hobbylovam pár évig,sajnos én is anyagi okok miatt voltam kénytelen megválni tőle,szóval nem vagyok annyira képben.
2013. dec. 1. 23:55
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha írtatok adásvételi szerződést, azzal bizonyítani tudod, hogy a ló nincsen a te tulajdonodban, akkor is, ha a tulajdoni lapon az átírás nem történt meg. (Tudomásom szerint legalábbis.)
2013. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!