Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemények erről az ínvédőről?...

Vélemények erről az ínvédőről? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt szeretném kérni karácsonyra. Univerzális nyergem van. Díjlovagoltam eddig de most díjugratást tanulok és azt mondta az edzőm hogy csak a kétoldalas ínvédő és az egyoldalas bokavédő a jó azért néztem ezt a szettet. (meg a színe is tetszik) Viszont nagyon szűken állnak a pacim lábai, úgyhogy fontos, hogy igazán jó ín- és bokavédő legyen rajta, ne olyan, ami egy használat után kuka. Olyan ínvédőm van most, ami hátul felül a tetején kicsit kivágott ( [link] ) ilyesmi, csak decathlonos. Nem baj, hogy ez az ínvédő nem kivágott ott? Ti megvennétek ezt a szettet? (Pej lóra lenne, nagyon beleszerettem a színébe de csak akkor veszem meg, ha nem rossz, viszont nem nagyon értek hozzá mert a mostani ínvédőket a lovammal kaptam és sose vettem még neki másikat)


2013. dec. 2. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
ugyan ilyent vettem a barátnőmnek mert oda van a narancssárgáért, neki nagyon bevált a mai napig bírja és jól tartja neki a lábát is minden(hozzáteszem inszalag szakadása volt a lovának hátsó lábán, azóta sosincs neki persze nem mindig ezeket teszi rá szerintem megéri nem is olyan drága sőt :)
2013. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!