Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki segítene értelmezni...

Valaki segítene értelmezni ezt a cikket?

Figyelt kérdés

[link]

Nem igazán értem a képet a cikkben és angolul sem tudok,valaki segítene?


2013. dec. 4. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem akkor arról van szó, hogy miért nem lehet a díjlovakat zabla nélküli kantárral lovagolni.


Egyes lovasok szeretnék elérni, hogy lehessen zabla nélkül is versenyen indulni, de a szövetség nem igazán engedi, mert ugye zablára való engedés van, és ettől nem tudnak eltekinteni.

A cikk azt kérdezi, miért nem lehet ezt kantárra való engedésnek vagy kézre való engedésnek keresztelni meg stb stb...


Ezért petíciót nyújtottak be, de nem olvastam végig, mert ku..va hosszú.


Kb ez a lényeg.

2013. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2013. dec. 4. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :-)
2013. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy az egész nagyon gunyoros hangnemben van megfogalmazva, a bírók ki vannak gúnyolva, stb. Szerintem nem az kellene, hogy legyen a módja annak, hogy a jónépet az oldalukra állítsák, hogy közben lejáratják a zablával lovaglókat és az őket bírálókat...
2013. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!