Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Új lovaglónadrágot akarok...

Szonja Helga kérdése:

Új lovaglónadrágot akarok venni. Nektek milyen van, milyen márkát ajánlotok?

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Fouganza. Nekem az van, decathlonba lehet kapni. Nem valami csúcsminôség, de nekem bevált. Van egy horze lovaglónadrágom is, de nekem a fouganzás jobban bejön. Amúgy ilyenem van (nagyon szeretem, kényelmes, imádok benne lovagolni) [link]

És ennek a minôsége is jó:)

2013. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem is borzasztóan bevált a fouganza létező legolcsóbb nadrágja. Talán ha 4e ft-ért vettem, és imádom... :)
2013. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is Fouganzát használok, remek kis nadrág, azt azonban nagyon szomorúan konstatáltam, hogy mivel nekem összeérnek a belső combjaim, ha gyalogolok kibolyhosodik a nadrág pár használat után. ha nincs ilyen anatómiai gondod, akkor kiváló kis nadrág:)
2013. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is összeérnek (én vagyok a legolcsóbb nadrágos) de nem bolyhosodik... :D
2013. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kb. tízéves turkálós nadrágom meg egy a Decathlonból, a legolcsóbb. Évekig használtam őket napi szinten, az égvilágos semmi bajuk nem lett (mitől is lett volna). Szerintem nem a márka a lényeg, hanem hogy legyen zsebe, meg bújtató az övnek, hogy telefont, miegymást tudj magaddal vinni, a többi divat, plusz ízlés kérdése.
2013. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
EquiTheme lovaglónadrágom van nagyon jó semmi baja 1.5 éves és hetente használom (néha heti 2X) szerintem jó és ha többször használod sem lesz semmi baja.
2013. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!