Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovaglónadrágot vegyek?

Réti Major kérdése:

Milyen lovaglónadrágot vegyek?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék amibe nyáron nem izzadok bele 1 perc alatt, hol érdemes vennem és milyet?
2013. jún. 12. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
a decathlonos pamut nadrágok elég olcsók és pamutok, az egy lehetőség, illetve én nyáron nagy melegben (bár nagy melegben ugye eleve nem lovagolok, csak hajnalban, vagy késő délután) sima vékony cicanadrágban lovagolok, rohadtul nem zavar a varrás, inkább az gáz, hogy eléggé csúszik, de terepre teljesen jó. mondjuk kengyel nélkül könnyűügetni vele nem lenne az igazi... :)
2013. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Világos színű, vékony, és ha lehet pamutos anyagú. Nekem egy régi bordázott van, nem ez a kedvencem, de nyáron a nagy melegben ezt használom a legtöbbet, mert világos. Dechatlonos szerintem picit csúszós anyagból van, viszont tényleg olcsó.
2013. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a decathlonos világos pamutnadrágra szavazok, az a legtűrhetőbb. Nagylovasban vettem még egy kockás bőrtérdfoltosat, az is jó, de drága volt. Nyáron nagy melegben én azt szoktam, hogy voltizshevedert teszek a lovamra (nincs sajátom, de megbeszéltem a voltizsos oktatóval nálunk, hogy használhatom, ezt érdemes lehet megpróbálni) és rövidnadrágban megyek. Így barnulok is, a kengyel se bántja a lábam, és még marha kényelmes is, meg a paci is örül, hogy nem a nehéz nyereg van rajta, és ha úszni megyünk, ott is pikkpakk lekapom róla, meg visszarakom. Persze lehet vitatkozni, hogy a nyereg egyenletesebben nyomja a ló hátát stb, de nekünk bejön.
2013. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek;)
2013. jún. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!