Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek az istálló...

Mi a véleményetek az istálló kamáslikról? Mágneses vagy sima?

Figyelt kérdés
El szeretném kezdeni a hidegebb időszakban a lovaim istállóban való fáslizását/kamáslizását. Mit ajánlotok? Ezek a mágnesterápiás istállókamáslik alkalmasak minden napos használatra? Kinek mi vált be?
2013. dec. 13. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért szeretnéd rátenni ? Eleve az istállóban van vagy 8 fok ! Ami egyenesen meleg egy lónak. -20-30 fokig nem is fázik a ló :) Ezzel csak még jobban elveszed a lovad ellenálló képességét a sérülések,betegségek ellen. (ha már azzal elveszed,hogy bezárod ne fokozd takaróval,fáslival )

Ismerősöm, verseny lovai is már csak éjszakára vannak istállóban minden extra kiegészítő nélkül, azóta sokkal jobb kedvűek, ellenálló képességűek és le sem sérültek azóta.

2013. dec. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért lenne szüksége egy egészséges lónak istállófáslira vagy kamáslira... A hideg nem árt a lónak, a lábainak meg főleg nem, munka előtt meg rendesen be kell melegíteni, ezt egyetlen melegítőeszköz sem pótolja. A mágneses kamásli pedig ha jól tudom, sérült lábú lovaknak való. Az egészségeset békén kell hagyni, ki kell engedni a karámba és nem az istállóban állatni naphosszat - az én véleményem szerint.
2013. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!