Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tud-e valaki eladó lovat, aki...

Tud-e valaki eladó lovat, aki egyenletesen tud vágtázni, szépen ügetni, és valamennyire ˙ugrani? (kb. :fél 1, másfél métert.

Figyelt kérdés

tudom hogy pl. a lovasok.hun sok ló van eladó,de más oldalon beírom hogy hátas ló,és máris azt írja ki hogy 0 találat a kb. 25000-lóból,ami gondolom nem igaz,csak a szűrő rossz.

Na mindegy !!! Én egy 187-cm-s 12-éves lány vagyok.lovardába dolgozom 6 éve,és a lovak nélkül egyenlő az életem a semmivel! úgyhogy ha ismerősötöknek,vagy csak egyéb ként is tudtok ilyen lovat írjatok!!!E-mailem:saribogi11@citromail.hu


2013. dec. 15. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én hirdetek egy 1,5 éves kancát. (tudom fiatal, de szerintem eléggé jól járnál, ha megvennéd) Apja eredményes ugróló volt, így az ugróképessége megvan. Nemrég helyből átugrott a másik karámba, ami kb 120-130 cm-es. Nagyon kedves, emberekhez van szokva, mindent lehet tud, amit tudnia kell, csak nyilván még nem lovagoljuk :) Szerintem, ha 6 éve lovazol és lenne segítséged, akkor jó fogás lehet :) És olcsó is! ( a gázdája nem belőle akar meggazdagodni) 120 000 Ft

Ha érdekel, akkor szólj és felvesszük a kapcsolatot

2013. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Segíteni sajnos nem tudok, de azért ha egy ló 150-en megy, azért az nem csak egy sima hobbilovacska.
2013. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyenletesen vágtázik és szivárványt pukizik és mindig perfekt!!hát persze.olyan lovat nem találsz ami minden igényednek megfelelne.akkor mit tanulna,tanulnál ha mindent tudna.6éves korod óta dolgozol!!!!lovakkal....ez kicsit inkább rajongásig szeretet a lovak miatt ami nem baj de nem kell túlozni.mi nem tudunk helyetted keresni.ha már nem tudsz nélkülük élni miért velünk keresteted???jó nyomon vagy!lovasok.hu csak ìgy tovább ha szükséged can rá.elég kamuszagú a dolog....
2013. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha egy lovasok.hu-n keresést sem tudsz végrehajtani, hogy szeretnél gondoskodni egy élőlényről?

Ha kamu, ha nem, akkor se adnék neked egy hintalovat se.

2013. dec. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit a 187 cm meredek 12 évesen. 18 évesen milyen magas leszel? 230 cm?
2013. dec. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

6 éve vagyok lovardában,és 3 lovat betanítottam MINDENRE.

De nem a sajátjaim.Vettünk tanyát és nem olyan nagy dolog hogy innentől saját lóval szeretnék versenyezni!!!!

Az egyik ló amit betanítottam kantár és nyereg nélkül megy és kanyarodik ami nem azért van mert egy vasdarabot rángatok a szájába, meg ostorral csapkodom,hanem megvan az a bizonyos "KAPCSOLAT"(kötőfékre rögzített kötél)!!!a másik 2 ló sem erőszakkal lett tanítva

Úgyhogy befoghatja aki azt hiszi hogy csettintettem egyet és.......hopp kel egy tökéletes ló.VOLT OKOM ODAÍRNI A KÖVETELMÉNYEKET, MERT NÉZTÜNK MÁR LOVAKAT AKIKNEK A HÍRDETÉSBE NEM VOLT ODAÍRVA HOGY MIK A KÉPESSÉGEK CSAK HOGY HÁTAS,AZTÁN MEG KIDERÜLT HOGY ÉPPEN ELINDULNI TUD!!!

A gazdája meg össze-vissza habogott, de mindeggy!!

Éreztem rajta a makacsságot!!!

Úgy hogy akinek még mindig mondanivalója van csak hajrá!!!

Kíváncsian várom!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. dec. 17. 16:39
 7/15 A kérdező kommentje:
(csikót is veszünk amit én tanítok be!)
2013. dec. 17. 16:42
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát, akkor meg sok kitartást kívánok hogy megtaláld a világ legtökéletesebb lovát. De nyilván tisztában vagy vele, hogy egy ló nem gépezet, vannak jobb és rosszabb napjai, pillanatai, pláne hogyha kanca.
2013. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bármennyire is tökéletes vagy 12 évesen még mindig nem nekünk kell megtalálni álmaid lovát.ha viszont ilyen jó "betanìtó" vagy minek ez a sok kritérium hogy milyen legyen.igaz amit előttem irtak.a ló nem gép.ahogy neked úgy neki is lehet roszabb napja.élőlény,érzésekkel....és nem ìgy választunk társat hogy ugorjon 150 cm-t.edzéssel kitartással minden elérhető.ezt neked kellene a legjobban tudnod ha ilyen profi vagy.nem kell minden lovasról azt gondolni hogy a zablával reszeljük a száját.kikérem magunknak.van funkciója és meg jell tanulni használni.nem akarlak megbántani de te tipikusan az elszállt ,nagyzoló gyereknek tűnsz aki felvág a tudásával.akibrk lova van az alázatos,türelmes,kitartó és szeret.nem egy labdát vagy egy cipőt akarsz venni hanem egy TÁRSAT amit általában egy életre szoktunk választani.nem mindegy hogy a ló féllelemből vagy az irántad érzett bizalomból teszi meg amit kérsz de azért kivánom hogy találd meg a csodalovat és mire felnőtt leszel kicsit szerényebb leszel.....
2013. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ez nem a szerénységről szól értsd meg,és nem is a nagyképűségről.

Gondolom észrevetted hogy az elején nem írtam magamról semmi ilyesmit:

Csak azért írtam le nektek hogy mit értem el(igenis bizalommal ,és szeretettel,türelemmel) mert úgy kezeltek,mint valami kis lovakhoz egyáltalán nem értő kis dedóst pedig megdolgoztam mindenért amit elértem és az egész életem erre áldozom,a lovakra.igenis amikor beteg lett az egyik ló,vittem a hálózsákot magammal,és vigyáztam rá,mert úgy szeretem őket hogy hihetetlen.Egyébként nem azért írtam le azt a zablás ügyet mert bajom van vele,hiszen én is azzal lovagolok,csak hogy érezzétek NEM ERŐSZAKKAL tanítottam, hanem csak türelemmel és megértéssel.

És volt aki olyasmit írt hogy túlságosan odavagyok a lovakért,de szerintem ez soha nem baj!!!

Ja , és hogy még egy kérdésre válaszolja nem növök tovább egy ideje(:

Valaki még esetleg???

Vagy nem vélaszoltam mindenre???

2013. dec. 17. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!