Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen ló illik hozzám?

Milyen ló illik hozzám?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, több hónapja lovagolok. szeretem a sötétebb lovakat, bár ez nem fontos. Bértartásban lenne, én gondoznám. Kancának jobban örülmék, mint mondjuk heréltnek. hobbi szinten lovagolok, de szeretnék kisebb akadályokat is ugratni a pályán.
2013. dec. 17. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A magasságodtól is függ.... Én pl:165 cm vagyok, ígyinkább a 160 cm-es lovak lennének jók, mint a Morab, a Hunter, a Shagya arab és a Holland melegvérű. De nem nekem vagy másoknak kell dönteniük arról, hogy neked milyen lovad legyen. Te dönts ízlésed alapján, tapasztaltsága, kora, mérete és tudása alapján. Fő az egészség!

Sok sikert!;)

2013. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Heyho_Alice ***** válasza:
Mindenkepp jol kepzett legyen megbizhato helyrol, pl. egy elado iskolalo ami tud ugrani (kisebb akadalyokat). Ne szin vagy fajta aalapjan donts hanem viselkedes alapjan, mielott megvenned probalja ki egy tapasztalt lovas ismerosod (lehetoleg edzod)
2013. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy nyugodtabb Shagya jó választás lehet
2013. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!